“Винуватцю” смертельної ДТП Дмитру Кропачову оголосили про підозру через два роки після злочину

Правоохоронці завершили слідство справи про смертельну аварію, учасником якої став депутат Житомирської обласної ради Депутат Кропачов.

Вказану інформацію у понеділок, 28 грудня, на своїй офіційній сторінці у соцмережі оприлюднив сам народний обранець. 

«Отже, досудове розслідування у справі про ДТП завершилося, і я набув статусу підозрюваного, що спростовує чутки про «зам’яв за енну суму». Мені дали час на ознайомлення з матеріалами справи (4 томи). Я зрозумів, чому так довго тривало слідство: експертизи неоднозначні й не дозволяють категорично стверджувати про наявність/відсутність прямого причинного зв’язку між моїми діями та заподіянням смерті пішоходу. Усвідомлюючи, що будь-який водій несе відповідальність, вважаю себе винним, бо перевищив дозволену в населеному пункті швидкість та рухався 80-90 км/год (дозволена швидкість – до 50 км/год). Однак адвокат зазначає, що ситуація неоднозначна щодо того, міг я уникнути наслідків чи ні та чи пов’язано це з порушенням правил дорожнього руху. Іншими словами, наявний чи відсутній склад злочину. Істину може встановити лише суд», – зазначається в тексті публікації.

Наостанок Кропачов пообіцяв оприлюднити результати рослідування та надати певні докази, які б могли пом`якшити покарання суду.

Нагадаємо, що депутата Дмитра Кропачова в Києві невідомі облили зеленкою та силоміць доправили до відділку РУВС.

Будьте першим, хто прокоментував "“Винуватцю” смертельної ДТП Дмитру Кропачову оголосили про підозру через два роки після злочину"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*