Вирва 15х7 м: на Житомирщині ліквідували знайдені днями уламки російської ракети (ВІДЕО)

21 лютого працівник Баранівського лісгоспу виявив у лісопосадці уламки російської ракети. В результаті обстеження території довкола місця знахідки, правоохоронці з`ясували, що бойова частина ракети, найтяжча, відокремилась раніше і незірваною впала далі в лісі.

Відтак її розшукали і 22 лютого провели роботи з ліквідації ворожого боєприпаса.

“Бойова частина мала масу 400 кг, вона була надзвичайно небезпечною, оскільки у ній були засоби ініціювання вибуху – детонатори. Такі предмети підлягають негайному знищенню”,

– пояснив заступник начальника ВТС ГУНП в області Віктор Ганжа.

Смертельно небезпечну знахідку з допомогою спеціальної техніки помістили глибоко у землю, а тоді підірвали. Такі заходи допомогли запобігти незворотнім наслідкам.

У разі спрацювання бойової частини ракети на поверхні уламки могли б долетіти до навколишніх сіл. Вони мають дуже велику кінетичну енергію, гострі рвані краї та прошивають наскрізь метрові стовбури дерев. Після підриву вирва у грунті була 7 м завглибшки і 15 м в діаметрі. Також від вибуху викорчувало і порозкидало навколо дерева із корінням“,

– розповів Віктор Ганжа.

Відтак правоохоронці закликають громадян у разі виявлення боєприпасів, зброї, невідомих предметів та речовин не зрушувати їх з місця, не переносити, не розбирати, а негайно сповіщати поліцію, рятувальників або місцеві органи влади.

Будьте першим, хто прокоментував "Вирва 15х7 м: на Житомирщині ліквідували знайдені днями уламки російської ракети (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*