Виставки, арт-хаб, майстер-класи та фотозони: які активності чекають житомирян у День вишиванки 

Виставки, арт-хаб, майстер-класи та фотозони: які активності чекають житомирян у День вишиванки

Завтра, 16 травня, вся Україна відзначатиме День вишиванки. З цієї нагоди для житомирян підготували чимало активностей: виставки вишитих робіт, лекції, майстер-класи. Дітей також чекають цікаві заходи.

«Плануємо 16 травня з 12:00 до 18:00 на вул. Михайлівській виставити фотолокацію “Код нації”. На Новому Бульварі провести виставки вишитих робіт регіонів України від Школи поліської автентичної вишивки, і художніх робіт учнів мистецьких закладів міста. Працюватиме арт-хаб “Бібліотека просто неба”, лекторій від Марії Масловської “Український головний убір”, локація дитячої творчості “Намалюй Україну”, художній майстерклас акрилом “Екоавтентика”», – зазначила начальниця управління культури Ілона Колодій.

Крім того, містяни зможуть самостійно розписати чашки, шопери, створити орігамі, та навіть зробити закладки для книг із елементами української вишивки.

«Також надійшов лист від Житомирської ОВА, вони планують провести виставку вишитих робіт Житомирського фахового коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка, Краєзнавчого музею та виставку-ярмарку майстрів народної творчості від обласного центру народної творчості. Також від головного координатора Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як” Ірини Гладкої відбудеться презентаційний виступ “Вишиванка код нашої стійкості”», – додала Ілона Колодій. 

Нагадаємо, 11-й Чілдрен Кінофест оголосив програму.

Будьте першим, хто прокоментував "Виставки, арт-хаб, майстер-класи та фотозони: які активності чекають житомирян у День вишиванки "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*