Виступає на ринку і благодійних концертах: школяр Любомир Чихун з Любарщини зібрав 200 тисяч для ЗСУ (ФОТО)

Володимир та Катерина Чихун з села Стрижівка на Любарщині мають трьох дітей, найменший з яких – Любомир, активно займається волонтерською діяльністю. За період повномасштабної війни хлопчику вдалося зібрати більше 200 тисяч гривень на підтримку» ЗСУ. Батьки наголошують, що це повністю ініціатива сина, яку вони всіляко підтримують, сприяють і допомагають, де потрібно.

Нещодавно юнак відправив на передову для військових-земляків кевларовий шолом (13450 гривень) та бронежилет, одні пластини до якого коштували 22 тисячі гривень. Також юний волонтер передавав автомобіль, запчастини до транспортних засобів тощо.

Любомиру – лише 12 років, він закінчив 6-й клас Стрижівського ліцею. Паралельно ходить на заняття у Любарську школу мистецтв (гітара і вокал). Раніше опановував хореографію, але через проблеми зі здоров’ям, лікарі заборонили відвідувати уроки фізкультури і танці, тому вирішив вчитися грати на гітарі.

Попри малий досвід – лише два класи гри на гітарі, хлопчик демонструє значні успіхи і вже дає благодійні концерти у населених пунктах своєї та сусідніх громад, виступає на ринках. Традиційно його супроводжує скринька «На потреби ЗСУ», а усі виручені кошти одразу направляє на закриття актуальних запитів, які отримує від захисників безпосередньо або ж співпрацює з офіційними волонтерами чи організаціями з Любара чи Мирополя (Анастасія Руденко).

У грудні грав та співав для поранених бійців у Житомирському обласному госпіталі для ветеранів війни, його часто можна почути на Любарському ринку, нещодавно навідався у Романів, а ще два тижні тому виступав у Юрівському будинку культури, в Паволочці, 30 липня має благодійний концерт у селі Кутище, де ділитиме сцену разом з учасницями зразкового хореографічного колективу «Кутищаночка».

«Любомир підготував концертну програму із 9 номерів. Це все сучасні українські пісні на патріотичну тематику – про Україну, війну, наших героїв і перемогу», – говорить Володимир Чихун, який і супроводжує сина на усі заходи.

Розповідає, що хлопчик має активний концертний графік – його часто запрошують організатори і волонтери. Благодійній справі присвячує увесь вільний від навчання час. Літні канікули використовує з користю, аби зібрати ще більше коштів на допомогу. Не має наміру зупинятися аж поки воїни не повернуться додому із перемогою.

Юлія Демусь

Благодійні вихідні в Романові: на ярмарку-пікніку зібрали 70 000 гривень для ЗСУ (ФОТО)

З теплом і турботою: Тетяна Вітюк в’яже шкарпетки, шапки і бафи для воїнів на передову (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Виступає на ринку і благодійних концертах: школяр Любомир Чихун з Любарщини зібрав 200 тисяч для ЗСУ (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*