Володимир та Катерина Чихун з села Стрижівка на Любарщині мають трьох дітей, найменший з яких – Любомир, активно займається волонтерською діяльністю. За період повномасштабної війни хлопчику вдалося зібрати більше 200 тисяч гривень на підтримку» ЗСУ. Батьки наголошують, що це повністю ініціатива сина, яку вони всіляко підтримують, сприяють і допомагають, де потрібно.
Нещодавно юнак відправив на передову для військових-земляків кевларовий шолом (13450 гривень) та бронежилет, одні пластини до якого коштували 22 тисячі гривень. Також юний волонтер передавав автомобіль, запчастини до транспортних засобів тощо.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/07/5d1163ad-a0c1-4832-b51a-f25943ce37a2-782x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/07/336790305_880486279694454_6731002717850977461_n.jpg)
Любомиру – лише 12 років, він закінчив 6-й клас Стрижівського ліцею. Паралельно ходить на заняття у Любарську школу мистецтв (гітара і вокал). Раніше опановував хореографію, але через проблеми зі здоров’ям, лікарі заборонили відвідувати уроки фізкультури і танці, тому вирішив вчитися грати на гітарі.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/07/e4294760-c0d9-4d0f-afd8-c879513585d5-1024x576.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/07/fa64782c-a026-4dc5-8d6c-deafb5653362-1024x768.jpg)
Попри малий досвід – лише два класи гри на гітарі, хлопчик демонструє значні успіхи і вже дає благодійні концерти у населених пунктах своєї та сусідніх громад, виступає на ринках. Традиційно його супроводжує скринька «На потреби ЗСУ», а усі виручені кошти одразу направляє на закриття актуальних запитів, які отримує від захисників безпосередньо або ж співпрацює з офіційними волонтерами чи організаціями з Любара чи Мирополя (Анастасія Руденко).
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/07/eb840de4-a7ac-4f83-b0e9-3c1f54968113-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/07/685456c3-22fe-43db-80ad-85cc566ab296.jpg)
У грудні грав та співав для поранених бійців у Житомирському обласному госпіталі для ветеранів війни, його часто можна почути на Любарському ринку, нещодавно навідався у Романів, а ще два тижні тому виступав у Юрівському будинку культури, в Паволочці, 30 липня має благодійний концерт у селі Кутище, де ділитиме сцену разом з учасницями зразкового хореографічного колективу «Кутищаночка».
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/07/7190f305-dbbb-4862-881d-5b7a12cb68fd-1024x576.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/07/49f3af16-259a-48cc-8838-87f01da479ec.jpg)
«Любомир підготував концертну програму із 9 номерів. Це все сучасні українські пісні на патріотичну тематику – про Україну, війну, наших героїв і перемогу», – говорить Володимир Чихун, який і супроводжує сина на усі заходи.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/07/19f953d4-4adb-43db-8af2-9da36635937e-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/07/12b3b76c-9819-47bc-947e-2ef9aa906b76-1024x768.jpg)
Розповідає, що хлопчик має активний концертний графік – його часто запрошують організатори і волонтери. Благодійній справі присвячує увесь вільний від навчання час. Літні канікули використовує з користю, аби зібрати ще більше коштів на допомогу. Не має наміру зупинятися аж поки воїни не повернуться додому із перемогою.
Юлія Демусь
Благодійні вихідні в Романові: на ярмарку-пікніку зібрали 70 000 гривень для ЗСУ (ФОТО)
З теплом і турботою: Тетяна Вітюк в’яже шкарпетки, шапки і бафи для воїнів на передову (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "Виступає на ринку і благодійних концертах: школяр Любомир Чихун з Любарщини зібрав 200 тисяч для ЗСУ (ФОТО)"