HOVER
INNA BILA
IT LAB STUDIO

Вже не депутати: що зробили для Бердичева народні обранці 7-го скликання? (ВІДЕО)

Still1212 00000 4 777x437 - Вже не депутати: що зробили для Бердичева народні обранці 7-го скликання? (ВІДЕО)

Щоб Бердичів не замерз в опалювальний період, пояснив в останній день каденції Василь Мазур, зібрали 70-ту позачергову сесію Бердичівської міської ради. Як міський голова він останній день на роботі, від інтерв’ю відмовився, бо попередньо, каже, ми з ним не домовлялись. Чого не скажеш про депутатів, у яких теж каденція завершилась 30-го листопада і вони не стали народними обранцями знову. Жоден, до кого підійшли за коментарем, не відмовив. Та про усе по черзі.

Начальник міського фінансового управління Олена Геденач на сесії розповіла: Бердичеву виділено 1 мільйон 955 тисяч 368 гривень субвенції на забезпечення міської лікарні киснем. А ще маємо субвенцію за рахунок «нової української школи» – 1 мільйон 177 тисяч 798 гривень на закупівлю засобів захисту учасників освітнього процесу під час карантину.

У зв’язку з отриманням попередження про відключення газопостачання котелень міста, з міського бюджету виділяється 2 мільйони гривень КП «Бердичівтеплоенерго» на відшкодування різниці в тарифах.

Ситуацію пояснив заступник очільника міста Сергій Онофрійчук: «Отримали листи від ПАТ «Житомиргаз» з попередженням про припинення газопостачання у зв’язку з тим, що не ведуться розрахунки за транспортування газу. Платежі за транспортування газу розподіляються рівномірно в опалювальний і міжопалювальний періоди незалежно від того, чи підприємство споживає газ. Через це виник цей борг за липень-жовтень, це місяці, в які підприємство не користувалось газом, але має заплатити.

Весною прийнято рішення, що неможна вживати санкцій будь-яких до неплатників. На сьогодні ми маємо ситуацію, коли платежі в районі 50 % складають в населення. Притягнути до відповідальності немає ніяких законодавчих можливостей. Відповідно населення фактично перестало платити».

5 років депутатства: що виконали зі своїх передвиборчих обіцянок міські депутати 7-го скликання? Що вдалось втілити в життя. Тимофій Клим, Анатолій Кривушин, Юрій Яремчук, Олег Радецький, Тетяна Домбровська, Володимир Левандовський – депутати, котрі розповіли, що зокрема зробили вони. Що з того вийшло – дивіться у відео.

Більшість із них каже: громадську діяльність не згортатимуть, проблеми міста не стоятимуть від них осторонь.Будьте першим, хто прокоментував "Вже не депутати: що зробили для Бердичева народні обранці 7-го скликання? (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*