Вже з наступного року вартість проїзду в громадському транспорті Житомира зросте

З початку 2022 року в Житомирі зросте вартість проїзду в маршрутках і комунальному електротранспорті до 10 грн. Проте, за умови розрахунку карткою житомирянина або спеціальною проїзною карткою вартість проїзду в маршрутках та електротранспорті залишиться на рівні 8 грн та 6 грн відповідно. Вартість проїзду за оплати готівкою чи банківською карткою становитиме 10 грн. 

Про це йдеться в оголошенні Житомирської міської ради про розроблення проєкту регуляторного акту «Про затвердження вартості проїзду в громадському транспорті Житомирської міської ОТГ».

«Проєкт регуляторного акту та відповідний аналіз регуляторного впливу, звіт про базове відстеження розміщено на офіційному сайті Житомирської міської ради (http://zt-rada.gov.ua) в розділі «Підприємцям» – «Регуляторна діяльність». Зауваження та пропозиції до вищевказаного проєкту регуляторного акту приймаються до 20.12.2021 року. Контакти розробника проєкту регуляторного акту: майдан ім. С.П. Корольова, 4/2, м. Житомир, email: [email protected], тел.: 48 11 99, 48 12 08», – йдеться в тексті оголошення.

Нові тарифи на проїзд в громадському транспорті, згідно оголошення, планують запровадити вже з 10 січня, а невдовзі, з 1 липня наступного 2022 року заплануали внести ще деякі правки. 

Пільговий проїзд – 4 грн для проїзду в маршрутках (з 10.00 до 16.00), а також при розрахунку готівкою чи банківською карткою в електротранспорті, право безкоштовного проїзду в електротранспорті матимуть власники картки житомирянина.

Вартість проїзду для учнів поки не змінюватимуть – 3 грн, але змінити вартість проїзду для школярів планують вже з 1 липня 2022 – 4 грн за поїздку.

Будьте першим, хто прокоментував "Вже з наступного року вартість проїзду в громадському транспорті Житомира зросте"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*