IT LAB STUDIO
HOVER
INNA BILA

Хлопчики тепер граються… медсестрами? Нове графіті Бенксі розбурхало «карантинних щурів» (ФОТО)

preview - Хлопчики тепер граються… медсестрами? Нове графіті Бенксі розбурхало «карантинних щурів» (ФОТО)

Нова робота Бенксі – всесвітньо відомого вуличного художника – прикрасила госпіталь Саутгемптона. Графіті розміром 1х1 м розмістили прямо у фойє лікувального закладу, неподалік від відділення швидкої допомоги. Арт-об’єкт одразу став місцем паломництва не лише для відвідувачів госпіталю, але й медперсоналу: кращі лікарі не цураються зробити тут селфі.

11 - Хлопчики тепер граються… медсестрами? Нове графіті Бенксі розбурхало «карантинних щурів» (ФОТО)

Маленький хлопчик грається лялькою медичної сестри. Поза ляльки з характерно витягнутою вперед рукою нагадує Супермена під час місії. А Бетмен, Спайдермен та інші звичні персонажі – лежать у кошику для сміття.

02 - Хлопчики тепер граються… медсестрами? Нове графіті Бенксі розбурхало «карантинних щурів» (ФОТО)

Мораль твору проста і зрозуміла. Власне, її висловив сам художник у записці до медиків: «Дякую за все, що ви робите! Сподіваюся, це зробить трохи яскравішим госпіталь, навіть якщо воно тільки чорно-біле!» Робота Бенксі справді монохромна. Кольоровим є лише блідо-червоний хрест на грудях лялькової медсестри.

09 - Хлопчики тепер граються… медсестрами? Нове графіті Бенксі розбурхало «карантинних щурів» (ФОТО)

Це вже не перша робота «у стилі Бенксі», пов’язана з пандемією COVID-19. Наприклад, у Йоркширі художниця Рейчел Ліст створила вуличний мурал із зображенням NHS-медсестри, яка теж змушує глядача згадати про світ супергероїв.

Медичні сестри швидкої допомоги, без перебільшення, стали національними героїнями у Великі Британії, що потерпає від коронавірусної інфекції чи на найбільше у Європі.

13 - Хлопчики тепер граються… медсестрами? Нове графіті Бенксі розбурхало «карантинних щурів» (ФОТО)

Під час карантину мільйони людей перебувають вдома, активно моніторять ЗМІ та соціальні мережі. Не дивно, що знайшлися особи, які засудили Бенксі за… надмірну гендерну толерантність. Мовляв, хлопчики не повинні гратися дівчачими ляльками – навіть, якщо ці ляльки уособлюють одну з найгероїчніших сьогодні професій.

Цікаво, що у квітні цього року Бенксі знічев’я розмалював щурами власну вбиральню.

12 - Хлопчики тепер граються… медсестрами? Нове графіті Бенксі розбурхало «карантинних щурів» (ФОТО)
04 - Хлопчики тепер граються… медсестрами? Нове графіті Бенксі розбурхало «карантинних щурів» (ФОТО)
05 - Хлопчики тепер граються… медсестрами? Нове графіті Бенксі розбурхало «карантинних щурів» (ФОТО)
06 2 - Хлопчики тепер граються… медсестрами? Нове графіті Бенксі розбурхало «карантинних щурів» (ФОТО)

Цю іронічну інсталяцію цілком можна вважати завбачливою відповіддю художника «карантинним щурам» – яким, схоже, просто нічим зайнятися.

Тарас СТРІЛЬЧИКБудьте першим, хто прокоментував "Хлопчики тепер граються… медсестрами? Нове графіті Бенксі розбурхало «карантинних щурів» (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*