«Я хочу перемогти російського спортсмена та прославити Україну»: курсант ЖВІ Дмитро Косатий встановив рекорд України

У п’ятницю, 10 липня, 21-річний курсант Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова Дмитро Косатий встановив рекорд Книги рекордів України з виконання вправи — підйом-переворот на перекладині на відкритому повітрі. Він виконав 760 обертів та підйомів у 30-градусну спеку. Нам вдалося поспілкуватися з героєм та дізнатися всі деталі.

21- річний курсант Дмитро Косатий планував встановити новий рекорд світу та перевершити російського спортсмена, капітана Залозного, який виконав підйом-переворот 1400 разів:

«Я хотів встановити рекорд Гіннеса та перемогти російського спортсмена, капіта Залозного, який виконав цю вправу 1400 разів, я ж хотів зробити 1500 разів. Мені зовсім не було складно, бо в мене вірила моя сім’я, рідні, друзі, підтримувала вся Україна». 

Дмитро Косатий виконав вправу на перекладині 760 разів, на це пішло більше 5 годин. Спортсмен каже, що відчував, що може більше, але медики вирішили, що на сьогодні досить:

«Лікарі та представники з Книги рекордів України сказали, що треба завершувати. Я ж відчував, що можу продовжувати, сили ще були, і не хотів зупинятися». 

Рекорд хлопця 1001 раз, він його встанов на вулиці 18 травня 2020 року, зізнається, що тоді умови були сприятливіші, не було палючого сонця і такої спеки. 

Дмитро Косатий з дитинства у спорті. З 6 років до 18 займався футболом, а з 19 почав займатися воркаутом, кросфітом та армспортом. Вступити до військового інституту вирішив сам, батьки таке рішення прийняли гідно:

«Чому я пішов у військовий інститут? В нашій країні сталися такі події, всі ми знаємо — це війна, і я розумію, що Батьківщину треба захищати, тому і пішов навчатися військовій справі. Батьки добре відносилися до мого рішення, сказали, що це достойний вчинок, і вони цим пишаються».

У цей день сім’я Дмитра була поруч з ним, підтримували під час виконання вправи, і зараз залишился поруч, аби розділити перемогу.

«Моя сім’я зараз тут. Батьки сказали, що я їх гордість, вони пишаються мною і люблять». 

Готувався хлопець до цього дня 2 місяці разом зі своїм наставником Василем Пронтенком, у якого сьогодні день народження. Дмитро зізнається, що сьогоднішній рекорд — один з подарунків для тренера. 

Зараз Дмитро Косатий відпочиває та відновлюється. Попри втому, почувається добре. Хлопець зізнається, що найближчим часом все ж планує перемогти російського спортсмена, побити його рекорд 1400 разів у приміщенні, та прославили Україну.

Фото: Житомирський військовий інститут 

Будьте першим, хто прокоментував "«Я хочу перемогти російського спортсмена та прославити Україну»: курсант ЖВІ Дмитро Косатий встановив рекорд України"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*