«Я руzzкій» поїхав за дронами для рашиської армії та сів у естонську в'язницю: вата пробиває дно | Times ZT

«Я руzzкій» поїхав за дронами для рашиської армії та сів у естонську в’язницю: вата пробиває дно

Інколи дивишся на русню і думаєш – тупіше нікуди. Проте їм щоразу вдається здивувати глибиною своєї тупості. Чергову історію про патріотичну вату опублікував на своїй сторінці у Фейсбук журналіст та волонтер Аркадій Бабченко. 

«Владимир в своем вконтакте решил собрать деньги на квадрокоптеры. Для поддержки российской армии. В частности, для родной 76-й псковской дивизии. Сильно потерявшей в квадрокоптерах под Гостомелем. Да и не только в квадрокоптерах…», – почав розповідь Бабчук.

руzzкий Володимир почав свій збір словами «В принципе наша армия хорошо снабжена, но… Честно говоря, у нас в россии многого не хватает. У нас нет такого супермодного снаряжения, как у НАТО, в том числе дронов».

Містяни з пскова ініціативу патріота підтримали, скинулися своїми заощадженими рублями і ось, Володимир їде купувати дрони в Естонію. 

«Владимир поехал покупать дроны. В Эстонию. В майке «Я русский». Где тут же и был моментально принят на границе. Сейчас он сидит в тюрьме Таллинна, раз в неделю звонит жене, и размышляет о том, что теперь у него будет свободных 5 лет по статье за поддержку акта агрессии иностранного государства, которые он может потратить на повышение своей информационной грамотности», – закінчує історію автор допису.

Іронічно, що тепер дружина «патріота» збирає кошти серед жителів пскова на адвоката для чоловіка. 

Нагадаємо, рашиський гелікоптер Мі-8 «приліг відпочити».

Будьте першим, хто прокоментував "«Я руzzкій» поїхав за дронами для рашиської армії та сів у естонську в’язницю: вата пробиває дно"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*