«Я в етом нє разбіраюсь, просто вєрнітє сина»: сім'ї російських вояк звернулися до путіна | Times ZT

«Я в етом нє разбіраюсь, просто вєрнітє сина»: сім’ї російських вояк звернулися до путіна

Понад 100 сімей російських військових звернулися до путіна з вимогою знайти своїх синів, чоловіків та братів, які перебувають у зоні бойових дій в Україні. 

«Вимагаємо знайти наших близьких, внести до списків військовополонених, які зникли безвісти. Робота з пошуку не ведеться, оскільки вони перебувають у статусі зниклих безвісти. міністерство оборони рф понад 5 місяців блокує зміну статусу військовослужбовців незалежно від відомостей, що постійно змінюються у них. Родичам доводиться шукати факти і доводити самим, що їхній син, чоловік у полоні, загинув – так по всій країні», – йдеться у листі.

Дружина російського вояки запевняє, що «вона в цьому не розуміється» – йдеться про службу чоловіка, а вдома його роботу не обговорювали.

«Он сказал, что отбывает на учения в командировку. 3 апреля мне пришло сообщение с Украины, что его убили. Я сразу позвонила в часть. Я говорю, что мне сообщили, что муж погиб, а мне отвечают: нет, нет, нет, не волнуйтесь, их уже выводят. А 4-го числа замполит звонит и говорит: “Сгорел, забирать нечего”. ВСУ мне говорят – выжил», – каже ганна данілова.

Мати 23-річного російського військового марія шумова не проти війни, яку росія розв’язала в Україні, вона просто не розуміє, чому її сина «кинули» не на захист Донбасу, а на Київський напрямок: 

«Я против этого ничего не имею. Очень охота, чтобы было все мирным путем, без таких военных действий, не охота, чтобы ребята погибали. Вообще я так думаю: если так надо, значит, так надо для защиты Донбасса. Но при чем тут было киевское направление? Зачем наших ребят туда кинули? Я хочу получить ответ, за что наши ребята пропали и погибли под Киевом, если они пошли все на защиту Донбасса, ЛНР».

Опісля шумова додає: «Мне кажется, что президент об этом ничего не знал. Я считаю, что очень много проходит мимо президента. Я считаю, что эта вся операция с самого начала была продана».

Ось такі вони дружини, мами російських військових. Не мають нічого проти війни, але при цьому плачуться за своїми вояками. 

Джерело: «Север.Реалии».

Нагадаємо, Подоляк оголосив етапи спеціальної військової контроперації.

Будьте першим, хто прокоментував "«Я в етом нє разбіраюсь, просто вєрнітє сина»: сім’ї російських вояк звернулися до путіна"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*