Як бути у разі відключення українського ефірного мовлення | Times ZT

Як бути у разі відключення українського ефірного мовлення

У разі вимкнення окупантами українського ефірного мовлення, отримати безкоштовний доступ до українських телеканалів можна і альтернативними способами:

  • На супутнику. Українські телеканали розкодовані на супутнику. Це означає, що доступ до мовлення безкоштовний. Щоб переглядати телебачення, потрібен супутниковий ресивер та супутникова антенна.
  • На Youtube. Переважна більшість українських каналів мають власні канали на Youtube. Якщо у вас є швидкий інтернет, знайдіть у мобільному додатку або на вебсторінці на Youtube бажаний канал. Якщо швидкість інтернету невисока, оберіть в налаштуваннях відео нижчу роздільну здатність (три крапки у верхній частині відео – якість – 360р або 480р – цього буде достатньо).
  • На ОТТ-сервісах. Відтепер доступ до українського телебачення на платформах YouTV, Sweet TV, Omega TV, MEGOGO, Kyivstar TV, Oll tv тепер теж безкоштовний. Знайдіть бажаний канал в застосунку або на вебсторінці улюбленої платформи.

Зазначимо, що провідні національні телеканали UA:Перший, Рада, 1+1, Україна, ICTV, СТБ, Інтер, Україна24, ТРК Київ об’єднались і спільно транслюють Національний телемарафон #UAразом аби українські глядачі отримували перевірену інформацію щодо війни в України.

Окрім того, отримувати детальну інформацію можна з допомогою українського радіомовлення в інтернет-радіо: radioplayer.ua.

Будьте першим, хто прокоментував "Як бути у разі відключення українського ефірного мовлення"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*