Як додати інтерактиву до вивчення англійської лексики та граматики: 5 онлайн-ресурсів | Times ZT

Як додати інтерактиву до вивчення англійської лексики та граматики: 5 онлайн-ресурсів Р


5 онлайн-ресурсів для вивчення англійської лексики та граматики

Англійська мова, на думку тих, хто намагається її вивчати, має досить складну граматику. Тож процес цей не лише важкий, але й нудний. Шкільні навички зазубрення, виконання безкінечних вправ, коли вчитель вимагав механічно переписувати десятки разів мовні конструкції, швидко набридають і переконують, що вчити англійську – важко.

Це в свою чергу призводить до того, що англійська в житті не використовується, знання мови – поверхневе, а зазубрене швидко забувається.

Гра – найкращий метод вивчення іноземної мови

Дорослі люди помилково вважають гру виключно дитячим привілеєм. Мовляв, розваги – це виключно для навчання дітей , а для дорослих – це не серйозно. Але давайте поміркуємо, що саме діти отримують через гру? Найактивніші гравці – малеча 4-6 років. В такому віці це заняття чи не найголовніше. Саме у грі діти напрацьовують комунікаційні навички, формують поведінку та пізнають довкілля.

То ж чому б і дорослим не скористатися дитячою грою, як інструментом? 

  • По-перше, це дійсно цікаво. А саме людська цікавість, а саме цей емоційний стан дуже добре стимулює пам’ять. Найчіткіші наші спогади завжди пов’язані з яскравим емоційним станом.  
  • По-друге, гра досить сильно вмотивовує. рейтинги, рівні, конкуренція, нагороди – досить стимулююче заохочення навіть для дорослого. До того ж саме відчуття азарту буде заохочувати повертатися до гри без зупину.
  •  По-третє, гра – заняття захоплююче, а отже змушує повністю зосереджуватися на процесі. Час спливає непомітно, і мозок весь цей час обробляє безліч різноманітної інформації.
  • Ну і останнє – гратися дуже цікаво, а отже до цього заняття хочеться повертатися знову і знову. А що може бути краще для вивчення мови, як регулярність занять?

Досі не маєте уяви, про які ігри мова? Пропонуємо вашій увазі добірку сайтів, які зроблять вивчення іноземної цікавим та захоплюючим.

Games to Learn English

Ресурс, створений вчителем англійської мови в 2010 році. Викладач на ім’я Оуен вже на той час мав десятирічний досвід викладання англійської. Тож автор цілком заслуговує на довіру. 

Ресурс безкоштовний і розрахований на тих, хто тільки робить перші кроки в вивченні англійської.

Game Zone

З 2006 року, а саме тоді був створений цей ресурс, на ньому зібрано більше 30 різноманітних ігор. Учень з будь яким рівнем англійської мови знайде для себе щось цікаве. Гратися можна онлайн, а дещо можна і завантажити.

The Problem Site

Ресурс з 20-річним досвідом роботи. Тут, крім розвитку навичок англійської, пропонують ще й цікаві завдання для розвитку логічного мислення. Тут безліч цікавих ігор для різних рівнів англійської, навіть є математичні загадки, квести та пазли. Для зручності ігри розташовані по категоріям.

Knoword

Для новачків це ресурс може здатися складним. Його основний напрямок – відпрацювання лексичних навичок. Тут пропонують, орієнтуючись на опис, вгадати слово. До того ж на це діє часове обмеження. Тож вгадати треба швидко і якомога більше. Слова поділені на категорії для зручності. Звісно, все це англійською.

Grammar Games English Club

На цьому ресурсі можна отримати все й одразу – граматику, лексику, вимову. Крім ігор, сайт пропонує спілкування, створення власного блогу, комплексний підхід до вивчення англійської.

Будьте першим, хто прокоментував "Як додати інтерактиву до вивчення англійської лексики та граматики: 5 онлайн-ресурсів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*