Як нараховуватиметься плата за водопостачання в умовах воєнного стану | Times ZT

Як нараховуватиметься плата за водопостачання в умовах воєнного стану

Від початку війни багато українських родин змушені були виїхати зі своїх домівок до безпечніших регіонів. Водночас, не маючи змоги передати показники лічильників, більшість громадян задається питанням – яким же чином будуть нараховані комунальні платежі.

Що стосується плати за послуги централізованого водопостачання, постачання гарячої води та централізованого водовідведення, то Міністерство розвитку громад та територій України повідомило, що через військові дії правила розрахунку платежів за воду тимчасово змінено.

Обсяги споживання зазначених послуг під час війни знизилися. Так, наприклад, в Житомирі середньодобова подача води зменшилась на 15 000 м3. З метою уникнення надмірних нарахувань, Житомирводоканал вводить коригуючий коефіцієнт, який враховує зменшення обсягів постачання послуг у воєнний час у порівнянні з мирним часом.

Від березня 2022 року споживачі отримуватимуть рахунки за середніми показниками споживання послуг.

Нарахування (розподіл) послуг централізованого водопостачання, постачання гарячої води та централізованого водовідведення будуть здійснюватися з урахуванням коригуючого коефіцієнту для тих споживачів, які не передавали показники лічильників води або у яких такі лічильники відсутні“,

– зазначають у Міністерстві.

Будьте першим, хто прокоментував "Як нараховуватиметься плата за водопостачання в умовах воєнного стану"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*