Як обрати візочок для ляльок?  Р

Купуючи для своєї донечки ляльку, подбайте і про візочок для іграшки. У віці від 5-ти років дівчатка грають у «дочки-матері», і щоб ця гра була максимально наближеною до реальності, важливо придбати якісний візок для ляльки. Обирати його необхідно так само ретельно, як і справжній візочок, враховуючи його параметри, матеріал та надійність конструкції. Далі поговоримо про такі візочки більш детально.

Лялькові візочки: види

Зазвичай іграшкові візочки діляться на такі види:

  1. Для прогулянок. Це найрозповсюдженіший варіант. Дітей на вулиці часто можна побачити з такими іграшковими візочками. У ньому використовується механизм «тростина», за рахунок чого такий візочок швидко складається і займає мінімум місця при зберіганні. Він оснащений підставками, кишеньками та по вигляду максимально наближений до справжнього візочка;
  2. Люлька. Також має схожий вигляд до свого прототипу. Знизу є кошик для зберігання дрібниць. Такий візочок оснащений сумкою, парасолькою, іграшками та іншими речами. Деякі моделі таких візочків не тільки їздять, а й гойдаються;
  3. Трансформери. Такий візочок виконує дві функції: він використовується як люлька і прогулянкова коляска. Механізм такої моделі дещо складніший і має більше функцій, як, наприклад, регулювання ручок, опускання «капюшону» тощо.

У магазинах іграшок часто можна побачити сучасні іграшки, як от автокрісла для ляльок. Це міні-копія дитячого автомобільного крісла в іграшковому варіанті.

З чого виготовлені лялькові візочки?

Конструкція залежить від типу візочку:

  • Прогулянкові візочки зазвичай мають пластикову конструкцію. Також це може бути поєднання металу чи пластику з тканиною.

Зверніть увагу! Не купуйте найдешевший візочок, адже він може дуже швидко зламатися. Справа в тім, що у такому візочку діти можуть спробувати покататися самі, або ж посадити туди домашнього улюбленця. Щоб не платити двічі – одразу обирайте візочок з надійною та якісною конструкцією. 

  • Люльки та трансформери завжди виготовляються з поєднання металу, пластику, гуми та тканини. Уникайте синтетики, щоб тканина на такому візочку не зіпсувалася з часом використання. 

Рідше трапляються плетені чи дерев’яні моделі. Зазвичай їх виготовляють вручну.

Висота коляски: як вибрати?

Обираючи висоту коляски, враховуйте зріст та вік вашої дитини:

  1. Для дітей віком 2,5-3 роки ідеальна висота візочка – від 55 до 65 см. Для 3-4-річних малюків – 65-70 см, а дітям 4-5 років потрібна коляска висотою 70-75 см. Проте краще обирати саме за зростом вашої дитини, адже параметри у всіх індивідуальні, незважаючи на вік; 
  2. Обираючи по зросту необхідно виміряти відстань від підлоги до ліктя дитини. Орієнтуючись на ці параметри обирайте візок, який дорівнює заміряній висоті. Дозволено +/- 10 см різниці. 

Далі вивчіть характеристики такого візочка, виробника, модель, дизайн, і можна сміливо купувати дитині довгоочікуваний подарунок – візок для улюбленої ляльки!

Будьте першим, хто прокоментував "Як обрати візочок для ляльок? "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*