Як оформити автоцивілку в Івано-Франківську Р

Автоцивілка – загальнообов’язковий договір страхування. Купувати її зобов’язані всі власники ТЗ. Причина обов’язковості такого виду страхування полягає в необхідності гарантувати компенсацію збитків постраждалій із вини водія стороні. Тобто як власникам інших автомашин, так і загиблим чи травмованим внаслідок ДТП особам.

В чому переваги електронного варіанту документу

Законодавчо наявність паперового бланку полісу автоцивілки не є обовязковою. Разом з тим, придбавши страховку он-лайн, громадянин не лише отримує готовий договір на свій email, але й має доступ до електронної його версії у застосунку «Дія», куди відповідні дані підтягуються автоматично. Більше того, у разі придбання нового полісу ОСЦПВ на сайті https://krayina.com/contacts/ivano-frankivsk, його електронний варіант з`явиться там вже наступного дня, в меню картки техпаспорта.

Актуальність договору страхування на даний момент легко можна перевірити у «Дії». Достатньо просто звірити наявний QR-код з інформацією з реєстру. Окрім того, у разі виникнення потреби в консультації страхового агента, власник автоцивілки завжди може зв`язатися з ним, оскільки контакти страхової компанії також містяться в застосунку.

Щоправда поліс автоцивілки буде доступним лише в «Дії» власника та зареєстрованого користувача автівки. У разі передачі права на керування транспортним засобом іншій особі, їй також необхідно буде передати і усі дозвільні документи на управління автомобілем.

Де варто придбати поліс ОСЦПВ

Законодавством передбачено, що поліс автоцивілки власник транспортного засобу може укласти з будь-якою страховою компанією, яка має на надання таких послуг відповідний дозвіл. Таким чином автовласник має можливість обрати найцікавіші та найпривабливіші для себе пропозиції.
Наприклад, страхова компанія «Країна» пропонує:

  • можливість підняття обмежень страхової відповідальності порівняно з необхіднім мінімумом, що дозволяє клієнту при потребі суттєво зекономити;
  • технічну підтримку у будь-якій точці України, що робить подорож клієнта країною вільною та безпечною.

Ані спосіб укладення, ані місце складання полісу не змінюють його суті. Відтак будь-який власник автомобіля з будь-яким регіоном реєстрації може придбати електронну версію або паперовий бланк в Івано-Франківську або іншому українському місті у будь-який зручний час.

Такі ж норми застосовуються і у разі оформлення полісу ОСЦПВ при виїзді за кордон. Відповідний договір страхування під назвою «Зелена карта» при перетині кордону перевіряють митники.

Будьте першим, хто прокоментував "Як оформити автоцивілку в Івано-Франківську"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*