Як покращити свою кредитну історію Р

Як покращити свою кредитну історію

Кредитна історія – це практично “фінансовий паспорт”, який містить інформацію про всі ваші кредити: діючі, які ви ще не погасили, прострочені, за якими ви не сплатили вчасно, та закриті, які ви вже погасили. Вона дозволяє кредиторам оцінити вашу надійність як позичальника і на основі цього вирішити, чи видавати вам кредит та на яких умовах. Дана інформація зберігається в Українському бюро кредитних історій. Раз на рік ви можете переглянути її безкоштовно. Однак, у разі частішої потреби, за перегляд своєї історії вам доведеться заплатити. Позитивна кредитна історія гарантує легкий доступ до кредитів та вигідні умови кредитування. Разом з тим, реально також оформити кредити з поганою кредитною історією або й взагалі при її відсутності. Мікрофінансові організації (МФО) більш лояльні до таких клієнтів. Вони пропонують їм невеликі позики на короткий термін. Така позика допоможе вирішити фінансові труднощі і покращить КІ для благополучного отримання кредитів у подальшому.

Легкий шлях до кращої кредитної історії: візьміть позику в МФО

Отримання короткострокових кредитів на 1-3 місяці в МФО є найкращим способом покращити свою кредитну історію. Moneyveo пропонує позики навіть громадянам, які мають незакриті або протерміновані кредитні зобов’язання в банках. Заявку на такий кредит можна оформити онлайн 24/7 без вихідних та свят. Переваги Moneyveo:

  • Швидке рішення: заявка схвалюється автоматично протягом 10-30 хвилин.
  • Простота: не потрібно довідок про доходи або підтвердження працевлаштування.
  • Безпека: наявність ліцензії та високий рівень захисту особистих даних клієнтів.
  • Підтримка: лояльне ставлення до клієнтів та інформаційна підтримка з боку кваліфікованих менеджерів.

Moneyveo звітує про всі ваші платежі в Українське бюро кредитних історій. Це означає, що вже декілька погашених кредитів, навіть на мінімальні суми, суттєво покращать вашу кредитну історію.

Секрети бездоганної кредитної історії: прості поради

Окрім оформлення мікрозайму, є ще кілька дієвих способів покращити свою КІ:

  • Користуйтесь кредитками українських банків, якщо вони у вас є.
  • Не використовуйте весь доступний ліміт на картці.
  • Вчасно сплачуйте платежі, навіть частково, з урахуванням процентів. Пам’ятайте: прострочення навіть на 1-2 дні може негативно вплинути на вашу кредитну історію, особливо якщо у вас вже були проблеми з оплатою кредитів.
  • Уникайте отримання статусу банкрута. Якщо ви не можете вносити платежі за кредитом протягом тривалого часу, ви маєте право через суд отримати цей статус. Однак, зверніть увагу, що після отримання статусу банкрута ви ніяк не зможете оформити кредит протягом наступних 10 років.
  • Не беріть багато кредитів одночасно. Обмежтесь 2-3 кредитами різних типів, наприклад, побутовим та іпотечним чи автомобільним та мікрокредитом в МФО.

Кредитна історія постійно оновлюється. Перевіряйте свою КІ один раз на рік, або після кожного закритого кредиту, аби переконатися, що в ній немає помилок. Якщо ж ви виявите невідповідність у своїй кредитній історії, негайно зверніться зі скаргою до кредитора. Він зобов’язаний перевірити помилку і, у разі підтвердження, внести виправлення.

Будьте першим, хто прокоментував "Як покращити свою кредитну історію"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*