Як правильно завантажувати барабан пральної машини Р

Жодна пральна машина не є бездонною. Звичайно можна завантажити її по максимуму і марно сподіватися на якісне прання та її довговічність. Однак у такому випадку варто приготуватися купувати нову пральну машину щороку і ходити у напіввипраних речах. А можна дослухатися до порад та господарських хитрощів і ознайомитись з базовими правилами використання, які продовжать життя пралки, не жертвуючи вашою охайністю.

Властивості різних моделей

Усі пральні машини в асортименті Eldorado.ua максимально автоматизовані і надзручні в користуванні, однак різняться своїм функціоналом і ціновою категорією. З фронтальним завантаженням чи вертикальним, з керуванням по WIFI або NFC чи Bluetooth, різноманітних кольорів, класів енергоспоживання, діапазонів глибини та вагою завантаження – тут можна знайти пральну машину під індивідуальний запит найвибагливішого споживача.

Запрограмувати пральну машину, аби речі були випрані у відповідності до температурного режиму та інших вимог їх тканини, доволі просто. Однак навіть без цієї функції сучасна пралка працюватиме надійно і тривало. Щоправда за умови її коректної експлуатації.

Основні вимоги до завантаження барабану

Багато хто з господинь при завантаженні одягу у пралку орієнтується на максимальний показник в інструкції. Однак це не вірно. Аби ваша пральна машина слугувала тривалий період не допускайте заповнення барабану більше, аніж на 2/3 його об`єму. При намоканні речі стають важчими, а відтак зростає навантаження на двигун. Це не лише скорочує термін життя вашої пралки, а й не дозволяє їй якісно випрати завантажений одяг.

Аби цього уникнути є декілька простих, але ефективних лайфхаків:

  1. Правильне сортування одягу. Найчастіше господині вдаються до сортування за кольором або відтінком. Однак корисним буде і сортування за матеріалом, з якого виготовлені речі. Пам`ятайте, що бавовняний одяг важчий за шовковий, а джинсовий – за бавовняний.
  2. Об`ємні та важкі речі завантажуйте окремо. Не варто прати одночасно куртки і делікатні блузки, светри і спідню білизну.
  3. Не заповнюйте барабан максимально до граничних норм. Така щільність завадить якісному пранню ваших речей. Зрештою ви отримаєте погано випраний одяг з залишками прального порошку і надмірним ароматом.
  4. Перевіряйте кишені перед пранням. Будь-який дріб`язок у них може забити отвори фільтрів чи відсіків для зливу в машині, а яскраві носові хустинки – полиняти і тим зіпсувати завантажені речі.
  5. Приділяйте увагу фурнітурі на ваших речах. Перед тим, як покласти одяг до машинки аби запобігти пошкодженню барабану застібніть на речах усі блискавки та гудзики.

І ще, ні в якому разі не експериментуйте і не поміщайте у барабан пральної машини сторонні речі. Як от тенісні м`ячики чи вологі серветки. Користь від них сумнівна, а от пошкодити барабан чи забити отвір у машинці можна з легкістю. Завантажуйте пральну машинку правильно і вона слугуватиме вам багато років.

Будьте першим, хто прокоментував "Як правильно завантажувати барабан пральної машини"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*