Як правильно зберігати картриджі та рідини для POD-систем

Як правильно зберігати картриджі та рідини для POD-систем

З часу появи на ринку електронних сигарет дедалі більше курців тютюнових виробів переходить на ширяння. Адже електронка це:

  • безпека;
  • зручність та комфорт;
  • широкий вибір ароматів.

Не менш популярними є і POD-системи, що поділяються на одноразові та багаторазові. Невід’ємною складовою цих пристроїв є спеціальна рідина (зазвичай у вигляді соляного розчину), а також резервуар для її зберігання картридж для POD-систем https://cloud-smoke.com/pod-kartrydzhi-vyparnyky/.
відкритого типу все дещо інакше. Його можна використовувати знову після повторної заправки. Щоб продовжити життя такого картриджа, за ним потрібен спеціальний догляд та дотримання певних рекомендацій щодо експлуатації.

Рекомендації щодо зберігання картриджів для POD-системи

Хоча життєвий цикл картриджів з можливістю перезаправлення більш тривалий, ніж у змінних пристроїв, він не є нескінченним. Якщо ширяння інтенсивне, картридж виконує свої функції на гідному рівні протягом порядку одного місяця. Після закінчення цього терміну його слід замінити на новий. Щоб весь відведений термін цей елемент POD-системи добре справлявся зі своїми завданнями, необхідно:

  • своєчасно доливати до нього рідина, не допускаючи зниження її рівня нижче критичної позначки;
  • щотижня міняти випарники;
  • після кожних 6 тисяч затяжок розбирати та промивати ємність (те ж треба робити і перед заправкою картриджа зрідженим з іншим смаком);
  • не допускати механічного ушкодження елемента.

Зберігати касети, як і інше приладдя для вейпінгу, слід у сухому місці, захищеному від яскравого сонячного світла. Температура там має бути середньою — не високою та не низькою. Якщо є необхідність замінити картридж, слід купувати пристрій високої якості від відомого виробника. Відмінний варіант – контейнери бренду Elf Bar, які поєднують у собі функції резервуара для рідини та атомайзера.

Рекомендації щодо зберігання рідини для POD-системи

При неправильному зберіганні жижа має властивість швидко псуватися. Якщо пропіленгліколь, створений людиною, стійкий до гниття, органічні речовини гліцерин та нікотин не можуть «похвалитися» такою властивістю. Про те, що рідина зіпсувалася, свідчить її кислий смак і аромат. Особливо до цього схильні фруктові жижі. Продовжити «життя» рідини зі збереженням початкової якості допоможе дотримання правил її зберігання, список яких включає наступні пункти:

  • не допускати високої температури в місці зберігання (цілком підійде кімнатна температура, хоча можна зберігати рідину і в холодильнику);
  • зберігати флакон із жижею закритим, не допускаючи попадання на нього яскравого світла.

Повітря та світло провокує окислення рідини, а це призводить до руйнування нікотину. Про те, що жижа окислилася, свідчить зміна її кольору зі світло-жовтого або рожевого на коричневий. Для короткочасного зберігання жижі чудово підійде флакон із пластику. Але якщо передбачається зберігати її триваліший період, слід вибирати скляну ємність.

Висновки

Вибір пода – це правильне рішення для отримання задоволення від комфортного ширяння. Він не вимагає особливого догляду. При цьому величезний вибір рідин дозволяє вибрати кожному парникові оптимальний для себе варіант її смаку та аромату. Сертифіковані пристрої для вейпінгу, картриджі для POD-систем, а також рідини для ширяння від найкращих брендів у великому асортименті представлені за найкращою в Україні ціною в інтернет-магазині Cloud-smoke.

Будьте першим, хто прокоментував "Як правильно зберігати картриджі та рідини для POD-систем"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*