Як приборкати кей-попера?

Якщо ви помітили схожість між назвою статті та відомою фразою “як приборкати дракона?”, то повірте, це неспроста. Кожен кей-попер – це такий собі травоїдний дракончик, який випромінює позитивні промінчики… до того моменту, коли ви починаєте зачіпати святе деревце під назвою “кей-поп”.

При зустрічі у вас є декілька хвилин, аби завоювати довіру кей-попера, щоб він не перетворився на всеїдного дракона. Тому цей матеріал створений для того, щоб врятувати ваше життя й допомогти вам стати більш обізнаним у цьому питанні.

Отож, що не варто казати, аби не роздраконити кей-попера (і не тільки)?

Якщо раптом ви у розмові назвете азіатів “вузькоокими”, скажете, що вони їдять собак, що вони схожі на жінок, бо наносять макіяж, “як можна таке слухати, ти ж слів не розумієш”, “кей-поп слухають лише маленькі дівчатка” або щось подібне, то у вас є декілька секунд, щоб утекти. Якщо ж ви після цього вижили, то вітаємо, ви народилися у сталевій сорочці, або вам потрапився дуже спокійний прихильник кей-попу.

І справа не в тому, що кей-попери агресивні, а в тому, що насміхатися над іншими національностями та чужими захопленнями дуже негарно. Ми живемо у 21 столітті, де інтернет є у кожному будинку, тому будувати свій світогляд, опираючись на міфи та стереотипи, ой як неправильно.

Фанати кей-поп музики нічим не відрізняються від фанатів, наприклад, The Beatles або інших іноземних гуртів. Тільки не кажіть, що ваші батьки та й ви самі ніколи не слухали пісні, не знаючи іноземної мови. Чи може є хтось, хто не знає про існування перекладача?

“Кей-поп слухають лише маленькі дівчатка”? Джон Сіна з вами посперечається. Насправді, зірки такі, як Lorde, Halsey, Ділан О’Брайєн, Райан Рейнольдс, Тільда Суінтон, Хлоя Грейс Морец, Каміла Кабело, Езра Міллер, Біллі Айліш, Джастін Бібер та багато інших,  також є прихильниками кей-поп музики й відкрито про це говорили. Казати, що фанатами кей-попу є лише маленькі дівчатка – те ж саме, що сказати “футбол люблять лише маленькі хлопчики”.

“Корейці їдять собак”… Після цієї фрази у корейців, де майже у кожного є свій домашній улюбленець, зникає дар мови. Цей стереотип пішов із далеких часів й закріпився до нашого часу. По-перше, собак їли не лише корейці. А по-друге, це було дуже і дуже давно і зараз у сучасній Кореї такого ви точно не зустрінете.

“Айдоли схожі на жінок, вони наносять макіяж і ведуть себе не по-чоловічому”. Так склалося, що чоловікам у Кореї дозволено проявляти свої емоції. Тому що чоловіки, як і жінки, є живими людьми, які живуть і відчувають. Якщо говорити про макіяж, то, зазвичай, його наносять лише на виступи або ж зйомки. І пам’ятайте, будь ласка, що ваші улюблені актори, співаки чи телеведучі також з’являються у кадрі з (О БОЖЕ) мейкапом. І у цьому немає нічого поганого.

На жаль, так склалося, що до фанатів кей-попу та самих корейських артистів часто негативно ставляться саме через безглузді стереотипи. Але, якщо ви проявите трошки розуміння до чужих захоплень і не будете їх висміювати, то побачите, наскільки прекрасним є цей світ. А спілкування із кей-поперами не викликатиме у вас труднощів.

P.S. (Але в замітках краще занотуйте, яка улюблена група у вашого друга чи подруги, хто біас, назву фандома, дні народження усі мемберів груп, гасла, а ще дивіться з ними кей-поп кліпи 24/7. Бо якщо ви зробите помилку, вас точно з’їдять і ніяка сорочка вже не допоможе :).

Анастасія РОМАНЧУК

Будьте першим, хто прокоментував "Як приборкати кей-попера?"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*