Як прибирають Житомир після нічного снігопаду

ФОТО: прес-служба Житомирської міської ради

Після нічної хурделиці комунальники активно прибирають місто від снігу та ожеледиці. Про це повідомили у міській раді.

Для прибирання снігу в ніч з 12 на 13 грудня на вулицях міста працювала протиожеледна механізована бригада в складі 13 одиниць техніки. Зокрема, на дорогах працювали 6 піскорозкидачів, 5  підмітальних одиниць, 1 автогрейдер та 1 навантажувач.

За ніч комунальники використали  156 тонн піскосуміші та 18 тонн солі.

З ранку 13 грудня на вулицях міста працює механізована протиожеледна бригада в складі 11 одиниць спецтехніки. Дороги прибирають 5 піскорозкидачів, 2 плужнощіточних автомобіля, 2 підмітальних трактори, 1 грейдер та 1 екскаватор.

Для прибирання тротуарів комунальники також використовують 6 одиниць техніки, а для прибирання скверів КП «Зеленбуд» залучило 3 трактори та 62 робітники.

В КП «Експлуатація штучних споруд» на прибиранні мостів та шляхопроводів задіяно 2 трактори та 16 робітників.

Активно прибирають від снігу й прибудинкову територію. Для цього комунальники використовують 18 одиниць техніки та залучили понад 200 прибиральників.

Але самі житомиряни прибирання оцінюють на «трієчку» та й ту з натяжкою. Місцеві водії вважають роботу комунальників не надто вправною, а дороги – жахливими.

«Їхати просто нереально. Швидкість по місту – 30 кілометрів і не більше, адже дороги розчистили погано. Якщо центральні вулиці ще в більш-менш нормальному стані, то другорядні – просто в жахливому. Я розумію, звісно, що сніг продовжує падати, але під ним понамерзав лід. Це вже комунальні служби мали виправити впродовж ночі», – розповів про ситуацію з дорогами житомирянин Олег Ковалюк.

Будьте першим, хто прокоментував "Як прибирають Житомир після нічного снігопаду"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*