Як робити покупки на eBay | Times ZT

Як робити покупки на eBay Р

eBay – один з найпопулярніших торговельних майданчиків на зразок онлайн-акціону. Це величезна й відома майже у всьому світі платформа, де можна купити різноманітні товари, включаючи ті, які офіційно заборонені чи недоступні в деяких країнах.

Продавати на eBay може хто завгодно, і підприємці з власною продукцією, і просто ті, кому треба щось продати з зайвих особистих речей.

Аукціон майже не встановлює обмежень. Головне –  це можливість покупця зробити переказ за обраний товар, а також наявність доставки в обрану країну. Купити чи продати на eBay можна що завгодно, починаючи з одягу, взуття, побутових товарів і навіть до об’єктів нерухомості чи антикваріату.  Крім нових речей на аукціоні можна продати чи придбати і вживані, і навіть несправні речі.

Що купувати та як оплатити товар на eBay

Вище вже згадувалося, що аукціон eBay призначений для купівлі чого завгодно – побутових речей, одягу, техніки, меблів і безлічі іншого, від дрібничок до великих габаритних товарів. Багато продавців пропонують і доставку товару до України. Хоча переважна більшість додаткових переваг при купівлі, таких як гарантії чи знижки, все ж розрахована на покупців з США.  Про те, як купувати на eBay, детальніше можна ознайомитися за посиланням https://easyxpress.com.ua/uk/content/ebay – сервіс, яким користуються тисячі покупців з усього світу. EasyXpress – кращий тестувальник аукціону, де, після реєстрації користувач одразу отримує адресу в США. І це безкоштовно. 

Якщо ви вперше на eBay, варто спробувати придбати якийсь дешевий лот, вартістю до $10. на цю суму можна купити якусь дрібничку – навушники, чохол для телефону і т. д. По США доставка буде безкоштовною, проте й до України вийде дешевою. А для оплати покупки потрібно скористатися банківською карткою.  Переважна більшість продавців приймають оплату через сервіс PayPal, який має заслужену репутацію надійного та безпечного.

Як купувати на eBay

Для придбання товару покупцеві пропонують три варіанти:

  • купити зараз (buy it now). Якщо обраний товар повністю влаштовує, покупець готовий його оплатити,  можна скористатися цією кнопою. Система ще раз перепитає, чи впевнений покупець в своїх діях;
  • ставка (bid). eBay – це, в першу чергу аукціон, тож є можливість цим скористатися. Тут покупець має змогу запропонувати свою ціну, відмінну від заявленої продавцем. Процес торгів має автоматичне налаштування, тож за процесом слідкувати немає необхідності;
  • пропозиція (offer). Нещодавно інтернет-аукціон запропонував ще й такий варіант, але поки він не надто популярний. За товар, який чомусь тривалий час не продається, можна запропонувати свою ціну. І придбати, якщо продавець погодиться.

За допомогою платформи EasyXpress купувати не тільки зручно, але й просто. Тут широко представлені американські інтернет-магазини, на будь який смак та гаманець, і навіть представлені бренди, яких немає в Україні.

Купуючи через інтернет-аукціон, варо чітко визначитися, що саме потрібно придбати. Адже асортимент величезний, товари представлені мільйонами найменувань. Запити потрібно робити англійською, проте є можливість скористатися перекладачем.  І не забувайте перед оплатою товару поцікавитися рейтингом та іншою інформацією про продавця.

Будьте першим, хто прокоментував "Як робити покупки на eBay"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*