Як у Житомирі «відстраждали» останнє святкове 8 Березня (відео, фото)

За впертими чутками, що надходять «згори» – цього року 8 березня було вихідним востаннє. Вже наступного року чоловікам та жінкам доведеться звикати до нових реалій: Міжнародний жіночий день стане звичайним робочим. Але чи зникнуть тюльпани, мімоза, троянди та м’які іграшки? Чи щезнуть усмішки і особливий святковий настрій?..

Я поцікавилася у чоловіків, що вони відчувають у цей день і як ставляться до нього.

Яким має бути ідеальний подарунок для жінки?

 Олег, 36 років, підприємець:

– Підібрати подарунок для жінки – завдання не з легких. Потрібно завжди думати, що подобається саме їй, та відкинути всі поради на задній план. Кажуть, що головне не подарунок, а увага. Але повірте, жінці буде приємніше відчувати вашу увагу з сережками у вухах, чи квітами у вазі. Найкращий подарунок іде від серця, нехай він буде простим і дешевим, але головне щоб до нього прикріплювалося ваше кохання і смачна кава зранку у ліжко!

Що відчувають чоловіки перед жіночим днем?

Василь, 54 роки, водій тролейбуса:

Напередодні 8 Березня, починаю дуже нервувати, щоб повністю задовольнити мою дружину. Я заздалегідь вибираю їй подарунок і обовязково купую шоколад, тому що жодне жіноче свято не проходить без нього. Звичайно, свою любов потрібно доводити щодня, але жінкам так важливо, щоб саме в цей, весняний день ми робили гарні вчинки, частували їх кавою та дарували свою любов.

Чи реально догодити сучасній жінці?

Андрій, 19 років, студент:

Чоловіки, якби ви не старалися, жінці догодити неможливо! Дівчата завжди чогось хочуть, однак самі не знають чого. У всіх різні смаки та погляди на життя. І навіть коли тобі здається, що ти ідеально знаєш свою другу половинку – це все ілюзія. Тому даруйте їм радість, турботу, тепло. Лише тоді ваша жінка розцвіте мов троянда і буде завжди задоволена. Ну, майже завжди…

Як ви ставитеся до скасування свята 8 Березня?

Володимир, 43 роки, безробітній:

Як на мене, я радію тільки тому, що не потрібно заморочуватися такими питаннями. Що їй подарувати? Що вона любить? Квіти, а може парфуми? Хоча 8 Березня це таке свято, яке вкорінене в душу кожної жінки. Незважаючи на те, що в Україні його збираються відмінити, чоловіки в цей день повинні не залишати своїх коханих без уваги та маленького презенту.

Леся ШИНДИРУК

Артем НОВИЦЬКИЙ

Будьте першим, хто прокоментував "Як у Житомирі «відстраждали» останнє святкове 8 Березня (відео, фото)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*