Як вибрати чоловічий гаманець (портмоне) і на що звернути увагу? Р

Чоловік може по-різному підкреслити свою статусність. Велике значення має правильний вибір аксесуарів. Одним з таких предметів, здатних багато сказати про свого власника, є портмоне. Цей гаманець універсальний для купюр та банківських карток, може мати відділення для документів і до того ж поміститься у будь-яку кишеню.

Вироби виготовляються з різних матеріалів, але виграшніше, безсумнівно, виглядають гаманці з натуральної шкіри строгих кольорів. Саме такі моделі пропонує інтернет-магазин EXULT.UA. Серед кількох сотень доступних для замовлення чоловічих портмоне кожен покупець знайде відповідний для себе варіант. А ми розповімо, на що звернути увагу при купівлі.

Критерії вибору чоловічих гаманців

Стильний образ створюється за допомогою безлічі деталей. Аксесуари при цьому повинні не просто доповнювати один одного і мати гарний вигляд разом, але й максимально функціональними.

Функціональність гаманця визначається його форм-фактором: розміром та наявністю відділень різного призначення. Варто зазначити, що критерій функціональності суб’єктивний, адже комусь комфортно буде з плоским гаманцем для грошей і карток, тоді як іншому необхідна більш об’ємна модель, в яку помістяться ще й документи, візитівки та інше.

Наступний важливий момент, що заслуговує на увагу, — зовнішній вигляд. Йдеться відразу про кілька характеристик: 

  • Якість виготовлення. Ключове значення має матеріал виробу. Якщо ви хочете, щоб портмоне з гідністю прослужило довгий термін, вибирайте натуральну шкіру. Чим краще проглядається природна текстура, тим якісніше було виконано обробку шкіри. Товстий верхній шар покриття може говорити про прагнення виробника приховати дефекти сировини. Не забудьте перевірити, наскільки рівно і міцно виконані шви.
  • Фурнітура. Оцініть надійність застібок (кнопок та блискавок). Деякі гаманці випускаються з декоративними елементами (наприклад, на зовнішній поверхні може бути металевий логотип бренду) – переконайтеся в міцності їхнього кріплення і в тому, що краї не подряпають одяг.
  • Дизайн. Вибір диктується особистими уподобаннями. Класика – чорні та коричневі моделі.Також мають гарний вигляд чоловічі портмоне у темно-синьому, темно-сірому та бордовому кольорах. Вони можуть бути матовими чи глянсовими. Цікаве рішення — контрастне основному кольору оздоблення гаманця.

Важливим фактором при купівлі стає ціна виробу. Навіть недорога шкіряна модель може відрізнятися відмінною якістю – тут все залежить від виробника.

Види чоловічих гаманців за їх конфігурацією

Найбільш поширені види гаманців представлені такими моделями: 

  • Портмоне для нагрудної кишені (купюрник). Плоский і довгастий вертикальний гаманець, який купюри поміщаються без згинання. Окрім пари-трійки відділень для грошей, є й кишеньки для пластикових карток. Монетниці в ньому зазвичай немає, зате може бути оснащений прозорим віконцем для документів типу ID-карт.
  • Різновидом купюрника можна назвати дорожнє портмоне (воно ж білетниця). Варіант для тих, хто завжди в роз’їздах. Прямокутна форма цього гаманця призначена для зберігання квитків, паспортів та інших документів, необхідних у дорозі.
  • Подвійне складання. Найпопулярніший на ринку вид гаманця. Місткий і водночас компактний аксесуар. У нього містяться і готівка (купюри зберігаються складеними навпіл, для дрібниці передбачена монетниця), і картки, і візитки, та інші потрібні документи невеликого формату.
  • Затискач для грошей. Коротший варіант гаманця подвійного складання. Але замість відділення для купюр усередині є спеціальний металевий затискач. Також є кілька кишеньок для карток.
  • Потрійне складання.Багатофункціональна модель, що має три частини з безліччю відділень. Добре підійде для подорожей, коли під рукою потрібні й гроші та документи.
  • Кардхолдер. Найкомпактніший з усіх видів. По суті, це навіть не гаманець, а скоріше чохол для пластикових карток.

Розрізняються моделі й за типом закриття: на блискавці, кнопці, магніті, з хлястиком. Класичні портмоне шиються зовсім без застібки та просто закриваються, як книжка.

Будьте першим, хто прокоментував "Як вибрати чоловічий гаманець (портмоне) і на що звернути увагу?"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*