Як вибрати духову шафу: поради експертів Р

 

У всьому світі зростає попит на функціональні та зручні простори в домівках. Дизайнери та технологи невпинно працюють над створенням рішень, що відповідають стандартам ергономіки. Таким вимогам повністю відповідає вбудована техніка для кухні. На сайті https://viyar.ua/catalog/vstraevaemaya_kukhonnaya_tekhnika/ можна ознайомитися з асортиментом варильних поверхонь і духових шаф.

Вбудована техніка має вагомі переваги:

 • відсутні щілини між меблями та обладнанням. Дотримання санітарних норм на кухні досягається меншими зусиллями;
 • можна встановити монолітну стільницю та збільшити площу робочої поверхні;
 • комунікації сховані за меблями;
 • безмежний простір для реалізації ергономічних і унікальних проєктів.

Вибір на користь вбудованої техніки передбачає встановлення варильної поверхні та духової шафи окремо. Такий підхід давно використовується у США та інших країнах. В Україні вбудовані духові шафи мають попит віднедавна. Тому у споживачів дуже багато питань щодо критеріїв вибору цього різновиду кухонної техніки.

 

Класифікація та важливі характеристики духових шаф

Обладнання поділяється на 2 типи в залежності від джерела тепла:

 1. Газові. Класичний варіант. Може під’єднуватися до центральної магістралі чи до газового балона. Важливий недолік — обмежений спектр температурних режимів.
 2. Електричні. Виробники техніки вважають перспективним саме цей різновид кухонної техніки та вкладають кошти у створення прогресивних рішень (режими грилю та конвекції). Електричні духовки нагріваються швидше, краще тримають задану температуру. Тепло може виділятися знизу та зверху. Режими — від 50 до 300°C.

Духові шафи вирізняються габаритами та внутрішнім об’ємом. Висота переважної більшості побутових моделей приблизно однакова. Під час вибору габаритів до уваги беруться ширина та об’єм:

 • вузькі та компактні — до 550 мм і до 40 л;
 • класичні — до 600 мм і до 60 л;
 • широкі — від 600 мм і від 70 л.

Якщо обираєте електричну духову шафу, зверніть увагу на рівень споживання енергії. За цією характеристикою кухонна техніка вбудована поділяється на кілька класів:

 • С — найвищі витрати;
 • В — середній рівень;
 • А — економічне обладнання. Після літери можуть виставлятися значки +. Вони вказують на рівень енергоефективності.

Важливий критерій вибору — тип системи управління:

 • механічний. Найдешевша техніка, її легше лагодити. Але ви не зможете виставляти точну температуру. Утримувати техніку з механічним управлінням в бездоганній чистоті досить складно;
 • електронні та сенсорні. Зручні у користуванні та догляді. Недолік — складний ремонт і трохи вища ціна;
 • моделі з дисплеєм. Оснащені програмним забезпеченням. Найзручніший і найбезпечніший різновид.

Незалежно від уподобань, обирайте кухонну техніку відомих виробників. Не варто заощаджувати на якості.

 

Де придбати духову шафу

Великий асортимент вбудованої кухонної техніки пропонує «ВіЯр‎». Завітайте до інтернет-магазину компанії. Тут можна вибрати духову шафу з будь-якими характеристиками. У каталозі «ВіЯр‎» представлені матеріали для виготовлення меблів, кухонна техніка та фурнітура відомих виробників з бездоганною репутацією. Клієнти отримують можливість купити якісні товари з великим терміном гарантії за вигідною вартістю. Компанія доставляє замовлення по Києву та інших містах Україні. Клієнти «ВіЯр‎» отримують бездоганний сервіс і комплексні переваги.

Будьте першим, хто прокоментував "Як вибрати духову шафу: поради експертів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*