Як вибрати саму модну каблучку: рекомендації стилістів Р

Легендарна Мерлін Монро стверджувала, що кращі друзі дівчат – діаманти. Сучасні жінки з цим не сперечаються, проте вважають, що не варто обмежувати свій вибір. Адже чим більше в колекції різноманітних прикрас – тим ширше поле для експериментів з образами. 

Каблучки з золота https://ukrzoloto.ua/uk/catalog/kabluchky/f/vyd_metalu-zoloto/ заслуговують на особливу увагу, бо саме такі прикраси підкреслюють витонченість та ніжність руки.  Досягти неперевершеності та прикувати до себе погляди допоможуть навіть найпростіші моделі. Тож підібрати індивідуальну прикрасу серед величезного різноманіття пропонують стилісти, які працюють над шедеврами в концерні Укрзолото. 

Стильна каблучка – крок до молодості

Деякі модні експерти переконують, що каблучки з дорогоцінних металів варто обирати відповідно до віку.  Така умовність вже вчорашній день. Модні та сучасні каблучки доречні у будь якому віці.

Стилісти пропонують сучасні трендові прикраси:

  • Чіткі лінії. Каблучки геометричних форм надають образу благородства та завжди виглядають елегантно. Крім того, завжди доречні як на юних красунях, так і на дорослих жінках. 
  • Каблучка на всю фалангу пальця. Надасть образу аристократичності. Надзвичайно розкішно доповнять вечірнє вбрання.
  •  Каблучка з камінцем. Ще недавно такі перстні вважалися привілеєм старших жінок. Сьогодні це вже не працює. Вишукана каблучка додасть образу яскравості у будь якому віці.
  • Ажурні вставки на каблучці. Надзвичайно витончені, легкі та ніжні каблучки підкреслять тендітність жіночої руки. Це по-справжньому ексклюзивний аксесуар, тож завжди доречний в колекції будь-якої модниці.
  •   Каблучки оздоблені мінералами. Сучасні майстри пропонують моделі з одним чи кількома різними самоцвітами. Це виглядає по справжньому розкішно та стримано. Елегантність та шик  – завжди надзвичайно привабливий образ.

За допомогою віртуальної вітрини можна переглянути усю представлену колекцію сучасних каблучок, яких сміливо можна віднести до класичних. Дорогоцінні метали в різних кольорах, стилях, оформленні – вибір прикрас величезний. В колекції обов’язково знайдеться сама та, що повністью задовольнить ваш індивідуальний смак. 

А щоб гарантовано купити якісну прикрасу за кращою ціною, фахівці ukrzoloto рекомендують обирати спеціалізовані магазини ювелірних виробів.

Будьте першим, хто прокоментував "Як вибрати саму модну каблучку: рекомендації стилістів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*