Як вигідно продати старий Айфон, якщо плануєте придбати iPhone 15  Р

Як вигідно продати старий Айфон, якщо плануєте придбати iPhone 15

Багато хто після презентації нової лінійки Айфонів уже замислюється над тим, щоб одним із перших стати власником нової техніки. Звісно, на старті продажів ціни будуть захмарними, але частину коштів можна повернути, якщо вигідно продати старий гаджет.

Після презентації свіжої лінійки iPhone багато хто задумався над тим, щоб першими стати власником новинки. Зрозуміло, що на самому початку продажів ціни на ці пристрої можуть бути зависокими, але можна заощадити частину коштів, вигідно продавши свій старий гаджет.

Чи є сенс купувати iPhone 15

Завжди існує значна група користувачів, яка з нетерпінням чекає на появу нової лінійки iPhone. Серед них переважно власники попередніх моделей, таких як iPhone 11-13 та старіших версій. Аналізуючи статистику продажів минулих років, можна зробити висновок, що ці користувачі першими захочуть купити 15 iPhone в Україні. Вони частіше обирають базові версії, які є більш доступними за ціною.

Друга значуща група споживачів приділяє велику увагу технічним характеристикам флагманських версій Pro. Новий та потужний процесор власного виробництва, перископічний сенсор з покращеним оптичним зумом, розширена ємність акумулятора та інші оновлення викликають захват.

Роз’єм Type-C, безумовно, буде важливим аспектом для всіх потенційних покупців.

Проте для першої групи користувачів важливим питанням буде те, як вигідно продати свою стару техніку від Apple.

Яка вартість вживаних iPhone

Вартість нового iPhone 15 доволі висока, що впливає на ціну попередніх моделей на вторинному ринку. Наприклад, iPhone 11 з об’ємом пам’яті 128 ГБ у гарному стані можна продати за 10-12 тисяч гривень. Це особливо вигідно для тих, хто придбав цей смартфон минулого року за 14-16 тисяч гривень. Ціни на Pro-версії зараз коливаються від 13 до 15 тисяч гривень, залежно від стану смартфона.

Отже, власники iPhone 11 можуть продати свій смартфон практично за ті ж гроші, за які вони придбали його минулого року.

iPhone 12 mini на вторинному ринку коштує приблизно 10 тисяч гривень, а базову версію на 128 ГБ пам’яті в гарному стані можна продати за 13-14 тисяч гривень. Ціни на Pro-версії стартують від 17 тисяч гривень.

У випадку з iPhone 13 ситуація ще оптимістичніша, оскільки ця модель все ще актуальна, і її можна продати по вигідній ціні, а отриману суму закласти на новий iPhone 15.

Підготовка iPhone до продажу

Поради нижче є важливими для успішного продажу вашого старого iPhone з максимальною вигодою:

  • Перед тим як фотографувати iPhone, видаліть захисне скло та протріть смартфон. Приберіть чохол та всі зайві елементи, щоб максимально точно передати реальний вигляд телефону. Фотографуйте смартфон із різних ракурсів, щоб покупець міг в повній мірі оцінити стан пристрою;
  • В описі оголошення вказуйте всі важливі дані про ваш iPhone. Вкажіть, коли ви його придбали, чи був смартфон у ремонті, чи є якісь вади або подряпини. Також вкажіть, що входить до комплектації (чохли, коробка, адаптер);
  • Обов’язково додайте інформацію про справність акумулятора, включно з серійним номером;
  • Виставте ціну, яка враховує максимально можливу знижку;
  • Переконайтеся, що ви зробили резервну копію всіх важливих даних і скинули налаштування до заводських. Майбутній власник буде вдячний за готовий до використання пристрій.

Чим більше інформації про свій пристрій ви надасте, тим більшою буде довіра потенційних покупців, і ви зможете швидко продати свій iPhone.

Будьте першим, хто прокоментував "Як вигідно продати старий Айфон, якщо плануєте придбати iPhone 15 "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*