Як виглядатиме новий громадський простір у центрі Житомира

У центрі Житомира місцеві підприємці мають намір створити громадський простір для відпочинку та зручності місцевих жителів. Про це Times.Zt розповів головний архітектор міста Юрій Безбородов.

Як же має виглядати новий громадський простір на розі Київської та Небесної Сотні – показав житомирський архітектор Сергій Кручко.

Проект громадського простору передбачає встановлення лав та пристрою для зарядки гаджетів. Крім того, підприємці планують обмежити у цьому місці рух транспорту та встановити боларди. Під час реалізації задуму не забудуть і про озеленення території.

«Кошти на створення цього простору виділяють “Діадема” та “Рудь”, адже саме там знаходяться їх магазини. У цьому місці обмежать проїзд для транспорту, який завдає клопоту не лише підприємцям, але й пішоходам. Також у проекті передбачене освітлення», – розповів Юрій Безбородов.

Обмежити рух транспорту підприємці планують вже за кілька місяців. Для цього встановлять стовпчики з нержавіючої сталі, які використовують у громадських місцях Києва. А от встановлювати лави та проводити озеленення території почнуть вже з наступного року.

А тротуарну плитку, відповідно до проекту, хочуть пофарбувати спеціальною латексною фарбою, яку використовують для бігових доріжок.

Будьте першим, хто прокоментував "Як виглядатиме новий громадський простір у центрі Житомира"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*