Як вивести криптовалюту в гривні? | Times ZT

Як вивести криптовалюту в гривні? Р

golden bitcoin on wood background

Щоб безпечно та по вигідному курсу обміняти біткоіни, етери чи іншу криптовалюту, потрібен надійний обмінник, який запропонує зручні умови виведення коштів на гривневу банківську картку. Іноді пошуки такого обмінника досить складні, адже попри величезну кількість пропозицій, користувачі зіштовхуються з прихованими платежами, зливом персональних даних та іншими недобросовісними проявами. Цілком безпечний обмін Ethereum на Visa/Mastercard пропонує автообмінник Let’s Play. 

Let’s Play — онлайн-сервіс, за допомогою якого можна обміняти віртуальні кошти на фізичні. За його допомогою ви легко можете придбати або вивести Ethereum, Litecoin, Bitcoin та іншу криптовалюту в євро, долари чи гривню через платіжні системи Visa/MasterCard, Приват24, Capitalist, тощо. Більш детально ознайомитися з умовами можна за посиланням https://letspay.me/ua/change/ethereum/visa_mc_uah. Менеджери сервісу нададуть додаткові пояснення по будь-якому питанню, якщо виникне така потреба. 

Як вивести етери на картку Visa/MasterCard

Сервіс Let’s Pay допоможе користувачеві будь якого рівня та досвіду з легкістю впоратися з обміном крипти на гроші. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, безліч підказок на кожному етапі, а також тех підтримка, яка завжди готова швидко відгукнутися — все це налаштовано на комфортний процес обміну. 

Щоб вивести Ether у гривню, потрібно:

  1. Головна сторінка сайту одразу запропонує вам ввести кількість крипти, яку плануєте здати. І одразу покаже вам суму гривень, які ви отримаєте по діючому курсу. Саме ця сума буде вам зарахована, комісія до неї вже включена. Тобто ніяких додаткових чи прихованих платежів не буде. Все абсолютно відкрито та чесно.
  2. Наступний крок — потрібно заповнити форму. Необхідно вказати реквізити банківської картки, якщо потрібно вивести крипту. Чи віртуальний рахунок, якщо навпаки, вирішили придбати етери. А також дійсний телефонний номер та електронну адресу. При нагоді та бажанні, можна залишити свій коментар та нік в Телеграм-каналі.
  3. Наостанок потрібно підтвердити свої дії та зробити оплату. Зважайте, що конвертація проходить по курсу, що є актуальним саме на момент сплати. Якщо ви якийсь час зволікали, варто ще раз перевірити курс. Адже за лічені хвилини крипта може зрости чи впасти у вартості. 

Let’s Pay — в чому переваги обмінника?

  • Команда сервісу працює цілодобово, щоб задовольнити всі потреби своїх клієнтів. Саме тому:
  • Переважна більшість процесів на сайті https://letspay.me/ua/change/ethereum/visa_mc_uah автоматизовані. Це виключає помилки через людський фактор і значно пришвидшує роботу. 
  • Монет вистачить на всіх. Сервіс має досить великі резерви, щоб кожен бажаючий мав змогу обміняти не скільки можна, а скільки треба. Якщо вам знадобиться більша кількість активів, техпідтримка це швидко забезпечить.

Уся крипта перевіряється AML. Сервіс не пропускає крадені чи задіяні в придбанні заборонених послуг чи речей в Darknet монети. 

Спеціалізований майданчик Let’sPlay здійснює виключно безпечний та швидкий обмін крипти.

Будьте першим, хто прокоментував "Як вивести криптовалюту в гривні?"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*