Як захистити своє життя від негараздів | Times ZT

Як захистити своє життя від негараздів

Страхування стало невід’ємною частиною життя сучасної людини. Українці вже перевірили на собі, що ця система працює надійно. Застрахувати можна все — своє життя, здоров’я, житло, автомобіль, майно та інше. Маючи хоча б необхідний мінімум знань із цієї сфери, можливо легко визначити, який вид захисту може стати у пригоді та що зробить життя більш спокійним, безпечним та комфортним.

Види страхування

Існує велика кількість видів страхування. Їх поділяють на дві групи — обов’язкові та добровільні. Також їх можна розрізнити за об’єктом страхового захисту. В Україні особливо популярними є:

  • автострахування;
  • страхування відповідальності;
  • особисті види (медичне, від нещасних випадків, туристичне).

Також намагаються захистити й нерухомість.

Вибрати для себе вид страхування — це ще не все, головне — знайти надійну організацію, яка відповідально ставиться до своєї справи, бо інакше процедура втратить сенс. Однією з таких є страхова компанія «Арсенал Страхування», що працює на ринку України понад 15 років. На сучасному етапі вона має понад 350 тис. клієнтів і завдяки своїм європейським стандартам обслуговування входить до топ-5 страхових компаній України. Тут щодня виплачують своїм клієнтам понад 3 млн грн, причому швидкість нарахування компенсацій за деякими видами може бути від 3 днів.

Страхування для автомобіля

Воно буває обов’язковим і добровільним. Перше — це ОСЦПВ (обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності), або «автоцивілка». Воно страхує відповідальність автовласника перед іншими учасниками руху з метою компенсації шкоди, заподіяної здоров’ю та майну.

Добровільних видів захисту авто два — ДГО (добровільне страхування громадянської відповідальності власників наземного транспорту) та КАСКО (це страхування наземного транспортного засобу (крім залізничного) від збитку, зокрема, ДТП, погодних умов, протиправних дій третіх осіб та викрадення).

Перше дозволяє збільшити розмір компенсації постраждалим до 500 тис. грн. Порівняйте, стандартний розмір виплат за ОСЦПВ — до 130 тис., якщо завдано матеріальної шкоди, до 260 тис. — на лікування постраждалих. Якщо в основі попередніх видів страхування — турбота про автомобілі третіх осіб, то КАСКО зберігає застраховане авто. Такий поліс захищає від наслідків ДТП, викрадення, дій зловмисників, стихійних лих.

Будьте першим, хто прокоментував "Як захистити своє життя від негараздів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*