Як залучити нових клієнтів в Instagram?

Як залучити нових клієнтів в Instagram?

Сьогодні Instagram вважається не лише розвагою для реціпієнтів. Тепер це ефективна платформа для налаштування стратегії продажу та контенту, яка мотивує людей до покупки. А також надає можливість використовувати роль інфлюенсера чи блогера для налагодження зв’язків з аудиторією та отриманню нових потенційних клієнтів. Для залучення нових клієнтів в Instagram потрібно дотримуватися певних послідовних, тож спочатку потрібно:

  • Створити якісну воронку контенткув Instagram. Потрібно продумати послідовність етапів залучення нового клієнта. Насамперед цей шлях розпочнеться через залучення клієнта через цікавий контент/рекламу. Інформаційний продукт, який ви публікуєте має викликати у підписників якусь емоцію та пробуджувати цікавість, це допоможе розширити свою нішу та відповідно аудиторію. У нагоді стануть трендовий монтаж та обробка фото, накладання популярних треків у відео контенті Reels. Головна задача – отримати максимум від дієвих трендів на цей час, і звичайно привабливий контент. якщо при створенні  контенту ви самі себе запитаєте: «Чи поділився я б цим з другом? – ви створюєте якісний контент. Адже одним з головних алгоритмів просунення це те, що Instagram надає перевагу контенту з високою тривалістю перегляду та залученістю.
  • Потім слідує момент такого собі «виховання» підписника. Ні для кого не секрет, що медійні особи слугують прикладом для наслідування для своїх прихильників. Тому, медійники завдяки своєму можуть з легкістю прищеплювати людям цінності, поняття і звичайно тренди. Діліться з аудиторією цікавою, ексклюзивною інформацією, розкажіть про свій життєвий шлях – це хороший метод для зближення з аудиторією. Головна ваша задача на цьому етапі – створити контент, який буде працювати на вас і резонувати з цільовою аудиторією довгий час, а алгоритм вже в результаті буде залучати все нових, і нових людей. Збереження, поширення та залучення є головними показниками цінності вашого контенту для Instagram.
  • Створення продаючого контенту, який в результаті безпосередньо має налаштувати потенційних клієнтів на покупку. Для продажу використовуйте сторіс, а для збільшення підписок – Rees та фото в каруселі. Головне на цьому етапі аби створений вами контент викликав заклик до дій, наприклад відвідати магазин, перейти за посиланням чи підписатися на сторінку бренду/бізнесу.
  • Розробіть послідовний шлях клієнта. Визначте яка фінальна та головна точка шляху клієнта. Цей етап не буде таким важким. якщо ви будете розуміти чого хоче ваша аудиторія. Промоніторте соціальні мережі, і ви зрозумієте які проблеми зараз у цільової аудиторії, що вона любить, що їй подобається і т.д.

 Загалом, створення успішної стратегії залучення нових клієнтів в Instagram залежить від поєднання низки аспектів від якості контенту до використання маркетингових інструментів платформи й т.д.

Єлизавета Павлушина

Як створити гарний візуал соціальної сторінки в Instagram?

Будьте першим, хто прокоментував "Як залучити нових клієнтів в Instagram?"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*