Як зараз живуть улюблені коргі Єлизавети II – фото Р

Після смерті Єлизавети II, її коргі залишилися без хазяйки. Їх забрали жити до себе син покійної Ендрю Йоркський та його колишня дружина. Нещодавно Сара, герцогиня Йоркська показала фото собак.

Після похорон королеви Єлизавети, її улюблених собак забрали до себе середній син покійної – герцог Йоркський – та Сара Фергюсон, його колишня дружина. Зараз Сенді та Муїк живуть у комфортному будинку, оточеному зеленими насадженнями. 

Можна сказати, що песики королеви витягнули щасливий білет – зовсім як гемблер, який отримав бездепозитні фріспіни. Адже скаковим коням з її улюбленого кінного заводу так не пощастило. За останньою інформацією, король Карл III планує поступово продати коней та закрити завод, щоб уникнути затрат на них.

Королівські коргі – національне надбання

Герцог Йоркський та герцогиня Сара були тими, хто подарував Єлизаветі II цуценят. 

Єлизавета все життя була оточена тваринами – собаками породи коргі, скаковими конями. Перше цуценя юна Єлизавета отримала від батька на свої 18-річчя. З тих пір, протягом життя королеву супроводжували більш ніж 30 песиків різних порід, в основному – саме коргі.

Пси мали особисті покої у палаці, персональних доглядачів. За ними приглядала костюмерка королеви, а шеф-повар готував королівським улюбленцям окрему їжу.

У похилому віці королева відмовилася заводити нових собак після смерті давніх товаришів. Вона говорила, що не хоче наражати псів на ситуацію, коли їх хазяйка може померти.

Попри це, у квітні 2021-го син королеви, принц Ендрю Йоркський, презентував їй двох цуценят – Муїка та Фергюса. Це сталося після смерті чоловіка Єлизавети, принца Філіпа. За чутками, ідею подала колишня дружина  принца Ендрю, Сара. Улюблені песики мали підняти настрій королеві та відволікти її від трауру. 

На жаль, Фергюс прожив недовго. Тоді йому на заміну прийшов Сенді.

Задумка подіяло. Старенька королева щиро привязалася до своїх нових вихованців. Попри похилий вік, вони проводила з собаками достатньо багато часу, здійснювала довгі прогулянки. А наприкінці життя Єлизавети, коли вона почувалася недобре – з тваринами гуляли Ендрю та Сара.

В день похорон її улюбленців привели попрощатися з хазяйкою. Це давня королівська традиція, якій вже багато століть. 

Обговорення, з ким залишаться коргі, підняло широкий народний інтерес. Виголошувалися здогадки, що собаки можуть залишитися у палаці під опікою своїх постійних наглядачів. Або ж їх може забрати костюмерка покійної, Анджела Келлі. Проте, в результаті, пси оселилися з тими, хто їх подарував королеві.

Королівські коргі в Instagram

Зважаючи на роль герцога та герцогині Йоркських у цій історії, не дивно, що вони забрали Муїка та Сенді жити до себе.

Принц Ендрю та Сара Фергюсон розлучилися ще у 1996-му. Попри це, вони досі живуть у одному будинку та залишаються друзями. У подружжя виросли дві доньки – принцеси Беатріс та Євгенія, які вже мають власні сім’ї. 

На даний момент, колишнє подружжя проживає неподалік від Віндзору разом з п’ятьма собаками породи терьер. Муїк та Сенді додалися до цього собачого товариства. 

Нещодавно Сара розмістила у своєму мікроблозі в Інстаграмі фото коргі. На світлинах герцогиня лежить на зеленому газоні, оточена тваринами. 

Вона підписала пост “Подарунки, які продовжують дарувати…” Ймовірно, мова йшла про гарні емоції та любов, які зараз дарують Сарі песики, подаровані колись вінценосній свекрусі. Враховуючи молодий вік псів, можна припустити, що вони будуть дарувати гарний настрій герцогині Йоркській ще близько десяти років. 

Фото взяті з офіційної сторінки Сари Фергюсон, герцогині Йоркської.

Будьте першим, хто прокоментував "Як зараз живуть улюблені коргі Єлизавети II – фото"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*