Яке морозиво любить голова Житомирської облради та чому Фестиваль морозива вигідний місту

Вперше за 15 років від початку проведення фестивалю морозива в Житомирі міська й обласна рада вирішили долучитись до свята. Більше того, фестиваль морозива навіть планують зробити міжнародним святом. Звідки виникла така ідея та чому це цікаво місту й регіону, розповів голова Житомирської облради Володимир Федоренко:

“Вітаю нас всіх, і нашу малечу й дорослих. І сам себе теж вітаю, тому що їм виключно морозиво “Рудь”, воно дуже подобається мені та моїм друзям. Ми запропонували Петру Володимировичу все ж таки, щоб це свято виходило за межі нашого регіону, щоб воно стало міжнародним. Ви можете побачити, яка зараз кількість людей, у них гарний настрій, вони спілкуються і смакують найкращий продукт нашої Житомирщини. Але я бачу в цьому ще й економічну складову, тому що коли фестиваль морозива буде міжнародним святом, до нас приїдуть партнери Петра Володимировича з більше як 40 країн світу. Вони приїдуть до нас і будуть жити в наших готелях, вечеряти в ресторанах та пити каву в наших кав’ярнях. Таким чином – це буде не тільки свято для нас, а й перезагрузка Житомира та громади. Це буде в наступному році. Але якщо Петро Володимирович скаже, що давайте ще перенесемо на один рік – ми за. Ми навіть додатково підтримаємо його фінансово як обласна рада та міська рада, тому що це затратна частина. Нам потрібно розуміти, що ми витратимо, але в десятки, сотні разів отримаємо більше”. 

Яким чином підтримали фестиваль у міськраді та як планують співпрацювати з компанією, розповів міський голова Сергій Сухомлин: 

“Ми хотіли це зробити ще в минулому році, але був ковід і складна була ситуація, не вистачало бюджету. Але за рік пандемії люди дуже втомилися і їм потрібен гарний настрій. А свято морозива і саме морозиво – це те, що об’єднує і маленьких, і дорослих та піднімає настрій. Місто немає права не долучатися до цього свята, бо компанія “Рудь” вже давно стала брендом міста Житомира і цю торговельну марку знають в багатьох країнах світу. Дуже приємно, коли ти у відпустці чи у відрядженні десь у Європі чи навіть в Китаї, і бачиш там лейбл морозива. Ми плануємо долучатися до фестивалю фінансово й організаційно”.

Будьте першим, хто прокоментував "Яке морозиво любить голова Житомирської облради та чому Фестиваль морозива вигідний місту"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*