Які доменні зони є найпопулярнішими Р

Звичайно ж, кожен власник сайту бажав би зареєструвати домен на одній із найпопулярніших зон, таких як .biz, .net, .info, .com. Але зробити це не так легко. Адже назва має бути обов’язково унікальною. А красивих та вільних імен майже не залишилося. Це зовсім не означає, що взагалі не вийде підібрати лаконічне і водночас гучне ім’я.

Щороку ринок поповнюється новими доменними зонами. Вони досить швидко розвиваються, тому що попит на них величезний серед користувачів інтернету. Існують навіть рейтинги найпопулярніших доменних зон. Ними користуються ті, хто бажає зареєструвати домен com чи будь-який інший. Хоча саме цей лідирує за популярністю.

Пріоритетні доменні зони

Як би там не було, а найпріоритетнішою зоною є .ua. Нею користуються українські користувачі. Покупцям вона вигідна через недорогу вартість. Також вона асоціюється з бізнесом, тому підприємці обирають її, а не той самий .com.ua. Як на території нашої країни, так і за кордоном активно використовують .xyz. У ній налічується близько півтора мільйона доменних імен. Саме компанія Google дуже активно використовує її.

На третьому місці .online завдяки актуальному найменуванню. Прекрасною альтернативою великим зон є .site, ним найчастіше користується російськомовне населення. Останнім часом набирає популярності універсальна зона .space, вже протягом першого кварталу її існування зареєструвалося на ній тринадцять тисяч доменів.

На які доменні зони звертають увагу користувачі

Щоразу при виборі домену починають порівнювати доменні зони, щоб обрати актуальну. Адже якщо вона не буде міжнародною, то може не принести бажану кількість аудиторії. Нова доменна зона після появи починає розвиватися завдяки тому, що старий міжнародний майданчик уже вичерпав свої можливості. Подальше розширення неможливе, тому доводиться створювати нові платформи. Не треба боятися експериментувати — нове завжди змінюється на старе.

Причини появи нових популярних доменних імен:

  • виникла потреба у нових найменуваннях, креативних, чіпляючих користувачів та закликаючих їх до переходу за посиланням (вони здатні підкреслити специфіку сайту, відобразити напрямок його діяльності);
  • у разі стрімкого розширення можна буде в майбутньому підвищити рейтинг свого купленого імені та продати його за вищу ціну;
  • у новій зоні завжди достатня кількість вільних імен, оскільки є можливість підбору лаконічного та гучного найменування.

У кожного популярного домену своя специфіка, тільки вони об’єднані можливістю реєстрації фіз. осіб чи юр. осіб без будь-яких обмежень. Із такими іменами можна створювати перспективні проекти.

Будьте першим, хто прокоментував "Які доменні зони є найпопулярнішими"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*