Які меблі вибрати для передпокою? Р

Якщо театр починається з вішалки, то будь яка оселя — з передпокою. Переступивши поріг будинку чи квартири, перше, що бачать гості — облаштування зони коридору. А побачене вже і формує перше враження про мешканців, їхні звички, смаки та погляди. Тож комфортно та гарно облаштувати передпокій, в тому числі і вмеблювати — надзвичайно важливо. Готові гарнітури для передпокою — гарне і практичне рішення, яке забезпечить коридор усім необхідним.

Як має виглядати передпокій?

Коридор — візитівка всієї оселі, тож варто потурбуватися про підбір аксесуарів та меблів, які гарно впишуться в загальний дизайн та стиль житла. На сайті https://fayni-mebli.com/ua/antechambers.html можна переглянути, як виглядатимуть у передпокої меблі. Придбати комплект зручно ще й тому, що ви отримаєте одразу повний функціонал, виконаний в одному стилі. Це суттєво зекономить час та кошти, витрачені на підбір облаштування по частинам. 

Що входить до гарнітурів для передпокою?

Сьогодні виробники здатні забезпечити будь-які забаганки та потреби покупців, запропонувавши різноманітний функціонал, комплектацію, дизайн та розміри. Є можливість обрати певний гарнітур з індивідуальним компонуванням.

Максимально функціональні гарнітури для передпокою можуть містити наступні елементи:

  • комоди;
  • шафи-купе;
  • шафи з вішалками;
  • окремі вішалки;
  • модулі з полицями;
  • взуттєві тумби;
  • дзеркала.

Є й більш мінімалістичні та, відповідно, дешевші варіанти. Проте й функціонал в них більш обмежений. Кутові пенали, тумби з вішалками, невеликі комоди з дзеркалами або вузькі шафи чудово підійдуть для компактних коридорів.

Що варто взяти до уваги, вибираючи меблі для коридору?

Крім зовнішнього вигляду, функціоналу меблів важливо чітко розрахувати розміри, які мають відповідати приміщенню, де їх планується встановити. Це має суттєве значення і при покупці готового гарнітуру.

Головні критерії вибору:

  • розміри і форма — коридор, як правило, невеликий за розміром, тож потрібне чітке бачення того, що, де і як має стояти;
  • комплектація — функціонал гарнітуру має задовольняти всі потреби, тож звертайте увагу на доцільність та вартість різних складових;
  • матеріал — найпоширеніші варіанти корпусних основ виконуються з ДСП та металевих елементів, фасади можуть бути скляні, металеві з МДФ чи з ДСП;
  • дизайн та колір — орієнтуйтеся на загальний стиль та кольори помешкання, щоб витримати єдиний дизайн загального інтер’єру.

Також варто розрахувати і бюджет такої покупки. Літом 2022 року вартість готового комплекту в середньому сягає 7-10 тисяч грн. Є й дешеві моделі, які можна придбати за 2-3,3 тисячі гривень, а також преміум-сегмент, який стартує від 20 тисяч гривень.

Будьте першим, хто прокоментував "Які меблі вибрати для передпокою?"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*