Які запчастини до мотокоси найбільш затребувані при частих поломках? Р

Що потрібно знати про підбір нових запчастин до мотокоси

З весни до пізньої осені на земельній ділянці важко обійтися без бензокоси. Цей інструмент дає змогу своєчасно доглядати за газоном або городом, має рухливість і може бути використаний там, де це дійсно потрібно. І як будь-яка техніка, мотокоси вимагають своєчасного обслуговування і заміни несправних деталей, які піддаються зносу або можуть вийти з ладу через неправильну експлуатацію. У цій статті ми розглянемо найчастіші поломки і як вибрати найбільш ходові деталі та які краще – оригінальні або аналогові.

Які варто купити запчастини на мотокосу, враховуючи типові поломки?

Насамперед варто зазначити, що бензокоси бувають побутовими і професійними, від чого залежать їхні технічні характеристики – потужність, сфера застосування, тривалість роботи, а також ціна на запчастини до мотокоси. Відповідно, професійна техніка комплектується додатковими насадками, розрахована на обслуговування більших ділянок, а також більш вибаглива в обслуговуванні, має потужний мотор, а в разі поломки вартість деталей буде дорожчою, ніж для побутової.

Оскільки головною частиною бензокоси є мотор, то і проблеми найчастіше виникають саме з ним. Якщо не запускається мотор – перевірте свічки на наявність іскри або чи немає на ній забруднень. У разі, коли двигун глухне – перевірте повітряний фільтр, оскільки в мотокосах він швидко забруднюється і його необхідно періодично чистити.

Крім мотора, поломки можуть виникати з:

  • карбюратором;
  • стартером;
  • редуктором;
  • модулем запалювання;
  • глушником.

Окремої уваги заслуговує котушка бензокоси на https://motoblok-tata.com.ua, вона може бути з напівавтоматичним і автоматичним намотуванням ліски, або у вигляді ріжучого диска, в каталозі магазину Motoblok-TATA представлені всі три варіанти. Відповідно на напівавтоматичній котушці необхідно самостійно регулювати подачу струни, а на автоматичній її подача відбувається під час запуску мотора або під час зниження обертів. Наприклад, в інтернет-магазині Motoblok-TATA можна знайти шпульку з автоматичним намотуванням з металевим носиком під різьбу М10.

Що потрібно знати про підбір нових запчастин до мотокоси

Що потрібно знати про підбір нових запчастин до мотокоси

Обираючи між оригінальними деталями та аналогами, рекомендуємо купувати оригінальні, оскільки вони відповідають заявленим розмірам, зроблені з якісних матеріалів і за правильного використання мають тривалий термін служби. Якщо ж оригінальні запчастини недоступні для купівлі або дорогі, можна підібрати деталі для бензокоси інших виробників. Головна умова – уважно враховуйте розміри, щоб вони ідеально встали на своє посадочне місце.

Якщо ж у вас виникають проблеми з підбором товару, наприклад, ви не знаєте, яка потрібна котушка на мотокосу, служба підтримки інтернет-магазину надасть детальну консультацію і порекомендує вигідний варіант. Завдяки прямій співпраці з виробниками, ціни на товари доступні, а доставка здійснюється по всій Україні.

Автор: Степаненко Ігор Олександрович (експерт Motoblok-Tata).

Будьте першим, хто прокоментував "Які запчастини до мотокоси найбільш затребувані при частих поломках?"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*