Якісне водопостачання, освіта та охорона здоров’я: 5 громад Житомирщини отримали фінансування від ЮНІСЕФ

Якісне водопостачання, освіта та охорона здоров'я: 5 громад Житомирщини отримали фінансування від ЮНІСЕФ

Після повномасштабного вторгнення росії в Україну Житомирщина стала однією з перших, хто розпочав системну роботу з Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ. 

Минулого року в Коростені розпочато новий проєкт, який залучить понад 265 млн. грн в 6-ти громадах області. Коростенщина стала першою, хто підписав меморандум про таку співпрацю з ЮНІСЕФ. Сьогодні ж, 16 січня, підписали меморандум ще 5 громад Житомирщини. 

Віднині проєкти розвиватимуть у Житомирській, Коростенській, Олевській, Звягельській, Хорошівській та Андрушівській громадах області.

Як зазначили представники ЮНІСЕФ, серед напрямів, які фінансуватимуть – забезпечення доступу до якісного водопостачання, захист та соціальна підтримка дітей, розвиток молоді, освіта та охорона здоров’я.

Також за період співпраці вдалося реалізувати чимало корисних проєктів: укриття, STEAM-лабораторій, допомога дітям, які постійно отримують психологічним травми від війни, допомога переселенцям тощо. 

Нагадаємо, дозвілля дітей у Житомирі: які гуртки можна безкоштовно відвідувати в обласному еколого-натуралістичному центрі (Фотоекскурсія).

Будьте першим, хто прокоментував "Якісне водопостачання, освіта та охорона здоров’я: 5 громад Житомирщини отримали фінансування від ЮНІСЕФ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*