Японія допоможе у відновленні українського енергосектору – Міненергетики

Японія збирається долучитися до сучасних проєктів на основі новітніх технологій, зокрема будівництва малих модульних реакторів та «водневих». 

Про це заявив посол Японії в Україні Мацуда Кунінорі під час зустрічі з міністром енергетики України Германом Галущенком. 

«Ми відкриті для активної співпраці у сфері будівництва малих модульних реакторів і маємо значний потенціал для реалізації водневих проєктів. Україна має професіоналів та технічні можливості, які дадуть нам стати одним із лідерів у цих інноваційних напрямах», – наголосив міністр енергетики України Герман Галущенко. 

Сторони обговорювали питання ядерної та радіаційної безпеки на Запорізькій АЕС, поточні потреби енергосектору України в умовах постійних атак росії на об’єкти енергетики, а також двосторонню співпрацю з його відновлення та відбудови на основі новітніх технологій. 

Мацуда Кунінорі підкреслив, що питання забезпечення ядерної і радіаційної безпеки є дуже вагомими і для Японії, тож його країна готова до поглиблення відповідної співпраці з Україною.

Нагадаємо, Британія та Японія посилять підтримку України.

Будьте першим, хто прокоментував "Японія допоможе у відновленні українського енергосектору – Міненергетики"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*