Єнот і не тільки: всі депортовані з Херсону тварини повернуться додому

Власне, здивувати українців вже нічим. Особливо, якщо мова про русню. Ми вже бачили культуру та менталітет росіян зсередини, проте вони продовжують пробивати дно ще глибше. Якщо раніше вони крали труси та пральні машини, то зараз вдалися до викрадення тварин із зоопарків на вже деокупованих територіях. 

Історія почалася з Херсонського єнота, якого вивезло російське командування. При чому, як виявилося згодом, разом з єнотом поїхало ще чимало тварин. Про це написав засновник гуманістичного руху «UAnimals» Олександр Тодорчук.

«Варто уточнити, що єнота із зоопарку Херсона вкрав не просто якийсь дурний солдат, а саме російське командування. У Крим вони вивезли більшу частину колекції зоопарку: від лами і вовка, до віслюка і білок».

От навіщо русні білки, коли їм після чарки своїх вистачає? Проте в цій всій історії шкода беззахисних тварин, яких ці нелюди тримають бозна в яких умовах. Відео, де видно, як росіяни намагаються витягнути єнота, який пручається і не хоче йти до рук окупантів, потрапило до мережі. 

Одразу після, українці почали бити на сполох, мовляв, єнота треба повертати. З цього приводу з’явилося чимало мемів. Для прикладу, хтось пропонував обміняти єнота на 10 рашиських мобіків. 

У Міноборони України пообіцяли зробити все, щоб вкрадених рашистами тварин – повернули. 

Врешті, тварини «знайшлися» в Криму. Гвалт, який здійняли українці в соцмережах, примусив «нового власника» тварин напрягтися. Ним виявився колаборант – директор парку левів «Тайган» і зоопарку «Казка» в Сімферополі Олег Зубков. У своє виправдання він заявив, що тварин насправді рятували і готові повернути.

 «Зателефонували з Херсона. А я не знав, що в Херсоні є взагалі якийсь зоокуток чи зоопарк… Знав про Миколаївський зоопарк, часто бував там, і повз Херсон проїжджав. Але, виявляється, там є зоокуточок, де улюблені херсонцями тварини. Дві вовчиці, ослиця Даша, а також у торговому центрі був зоокуток, згорів… Ми негайно зібралися. Мене випустили на підписку. Ми завантажили тварин, заспокоїли, що це тимчасова евакуація. Зараз вони в добрих умовах, у “Тайгані”. Я поверну їх відразу, як тільки влада Херсона дасть команду, що може їх прийняти. Ще три павичі, ще два фазани, цесарки, дві вовчиці, лама та ослиця Даша», – перерахував Зубков, додавши, що має намір повернути тварин «у повному складі».

Сподіваємося, що найближчим часом викрадені кацапами тварини повернуться додому цілими та здоровими.

Нагадаємо, окупанти планують евакуювати населення з Кремінної, Сєверодонецьку та Рубіжного.

Будьте першим, хто прокоментував "Єнот і не тільки: всі депортовані з Херсону тварини повернуться додому"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*