Європейський парламент заборонив співробітникам користуватися TikTok

Європарламент заборонив використовувати TikTok на службових пристроях. Більше того, депутатам Європарламенту рекомендували видалити вказаний застосунок із своїх смартфонів. Про це повідомляє медіа-організація Politico.

Президентка Європарламенту Роберта Мецола та генсекретар Алессандро Кьоккетті попередили майже 8 тисяч посадовців, що до 20 березня вони зобов`язані видалити TikTok з корпоративних мобільних телефонів та планшетів.

Раніше аналогічні заборони ввели для своїх співробітників Єврокомісія та Рада ЄС.

У зв’язку з використанням соціальної мережі TikTok виникли побоювання щодо кібербезпеки, зокрема захисту і збору даних третіми сторонами”,

– пояснюють таке рішення в Європарламенті.

Однак попри рекомендації деякі політичні формування, як, наприклад, правоцентристська Європейська народна партія та ліва політична група, присутність у TikTok зберігають і надалі. Так зокрема, представник Європейської народної партії в Європарламенті Педро Лопес вважає такі заборони абсурдними і наголошує, що його політична група не відмовиться від аккаунту, який має 50 тисяч підписників.

“Ми не видалятимемо наш акаунт в TikTok. Я вважаю абсурдним відмовлятися від соціальної мережі, яка найшвидше зростає в Європі, навіть якщо китайці використовують її для шпигунства”, – наголосив Педро Лопес.

Зауважимо, що раніше з`явилася інформація про збір даних Комуністичною партією Китаю та її спецслужбами через соцмережу TikTok. Відтак відмову від неї вважають важливим заходом поліпшення кібербезпеки.

Нагадаємо також, що житомирянка Ольга Швайко запустила у Telegram читацький клуб, де не обов’язково читати.

Будьте першим, хто прокоментував "Європейський парламент заборонив співробітникам користуватися TikTok"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*