Їх 7-ро, з батьками 9-ро, а подарунок 1: багатодітна родина з Романівщини (ВІДЕО)

simia 777x437 - Їх 7-ро, з батьками 9-ро, а подарунок 1: багатодітна родина з Романівщини (ВІДЕО)

Пані Ольга зустрічає гостей з Бердичева знадвору. Ця жінка – мама семи діток у селі Корчівка Романівського району. Щоб полегшити їй хатні клопоти, бердичівський благодійник Петро Залізний привіз до гамірної оселі нову пральну машину.

Нині жінка здебільшого вдома. Родина має великий город, курей і качок. День, каже, спланувати важко. Головне відправити дітей на шкільний автобус і у садочок. Вдень хатні справи і кухня займають майже весь час. Найважче вмовити усіх діток їсти одну страву, бо у кожного різні смаки і замовлення. До декрету вона працювала майстром педикюру і манікюру.

«З усіма дітками я не сиділа в декретній відпустці, я працювала за всіма з першого дня. За Тіною було навіть таке, що я в четвер була ще у пологовому, в понеділок вже була на роботі, бо клієнти телефонували і просили вийти», – розповідає Ольга Кобилянська, багатодітна мама.

Мама майже не спускає з рук 5-місячну Агнеску. За меншими дітьми допомагають дивитися старші сини.

«Старший – Дмитрик, це найстарший син, наш помічник, няня наша теж в якійсь мірі. Він допомагає з дітками всіма, навчається у 8 класі гарно досить. Денису 12 років, хлопці молодці, ходять в ансамбль, співають», – розповідає багатодітна мама.

Ангеліна вже у 4-му класі. Дівчинка окрім школи постійно зайнята: співає, грає на фортепіано, їздить виступати на різні конкурси. Найбільше полюбляє гратися з братиками і сестричками.

«Буває ми ховаємось один від одного, шукаємо. Буває – б’ємося трохи, іграшками граємось, дивимось мультики. Буває, називаємо героя і хто ми, так граємо. Менші люблять про трактори дивитись, а ми мультики, а старші брати – з татом фільми люблять дивитись», – говорить Ангеліна.

Максимко – 2-класик. Хлопчик любить на математиці вирішувати задачі і приклади. А ще вподобав хореографію, літературу і трудове навчання, образотворче мистецтво.

«Ким хочеш стати? – Поліцією! – А чого? – Бо треба доганяти злодіїв, виясняти, що сталося», – каже хлопчик.

Назар – дошкільня. Щоранку перед роботою тато, який працює на місцевій фабриці, відвозить малого у дитячий садочок.

Тіна і Агнеска наймолодші в родині і зараз з мамою увесь час вдома. Ольга розповідає: заради дітей довелось перепланувати будинок, щоб усім було більш-менш комфортно.

«Тісненько було: 3-кімнатний будинок був, але перебудували, бо 2 маленькі кімнати було і дітям було важко. Мусили забирати 1 стіну і вже 1 велика повністю дитяча кімната. Багато столів для уроків треба, бо багато місця, зараз 4-ро діток вже навчаються. Так само ліжка десь треба поставити, піаніно», – говорить жінка.

Захоплюються діти і професійним співом. Вже мають багато грамот і відзнак за перемогу у різних конкурсах.

«Співаю в «Проліску», в Романові це відомий хор, їздили на міжнародні конкурси, займали перші місця», – розповідає син Денис.

Пральна машина для цієї родини, упевнений благодійник, стане неабияк у нагоді. Адже спростить мамі напружений день.

«Ми завжди намагаємось допомогти бідним, людям з інвалідністю, вадами здоров’я і так далі. Але поряд з тим ми маємо не забути і людей, які здорові і які правильно виховують свою сім’ю. Вони також мають відчути, що хтось за них піклується і намагається їм допомогти», – каже Петро Залізний, керівник БО «Відкрите серце».

«Всі розуміють, бо 7-ро дітей і треба напевно не одну в такій родині, бо вона не виключається і постійно треба прати все по дому і і для діток, це невід’ємна і потрібна річ в родині. Слава Богу, це великий подарунок для нас», – додає Ольга Кобилянська.

Ця родина ніколи ніде не просить допомоги. Батьки своїми руками заробляють на життя і привчають дітей змалечку роботи не цуратись. А ще – бути привітними і чемними.

  • 120
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Їх 7-ро, з батьками 9-ро, а подарунок 1: багатодітна родина з Романівщини (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*