У Житомирі в ліцеї № 17 відбулося спортивне тренування з волейболу, в якому взяли участь не лише команди юних спортсменів, але й українських знаменитостей. Серед них: українська тріатлоністка, віцечемпіонка світу в естафеті, призерка чемпіонатів світу з акватлону, чемпіонатів Європи в естафеті та амбасадорка проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» Юлія Єлістратова, відомий актор театру і кіно, теле- та радіоведучий Андрій Джеджула, а також Dj Starkov.
Юлія та Андрій провели розминку для учасників, підкресливши значення гарної підготовки до тренувань для здоров’я та безпеки спортсменів.
Після чого долучилися до гри у волейбол. Тренуючись разом з командою, знаменитості на власному прикладі показали важливе значення спорту в повсякденному житті кожної людини.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-22_16-58-16-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-22_16-58-12-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-22_16-58-09-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-22_16-58-09-2-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-22_16-58-13-683x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-22_16-58-10-683x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-22_16-58-08-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-22_16-58-07-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-22_16-58-05-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-22_16-58-03-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-22_16-58-17-683x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-22_16-58-06-683x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-22_16-58-02-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-22_16-58-00-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-22_16-57-58-1024x704.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-22_16-57-58-2-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-22_16-57-56-1024x683.jpg)
Фото: Тарас ОРЕШНІКОВ
«Світочі людства»: в Житомирі відкрилась виставка Олексія Леонова (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "Юлія Єлістратова провела тренування з волейболу з учнями житомирського ліцею №17 (ФОТО)"