З 1 квітня в Україні подорожчала вартість оформлення паспорта громадянина для виїзду за кордон

З 1 квітня в Україні подорожчала вартість оформлення паспорта громадянина для виїзду за кордон

З 1 квітня вартість оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон зросла. Причина – підняття ціни на відповідні бланки ДП «Поліграфічний комбінат «Україна».

Отож, відтепер за оформлення паспорту громадянина України для виїзду за кордон за 7 робочих днів доведеться сплатити вже 1598 грн (992 грн – вартість адмінпослуги та 606 грн – вартість бланка). А стандартне оформлення цього документу за 20 робочих днів тепер коштуватиме 958 грн (352 грн – вартість адмінпослуги та 606 грн – вартість бланка).

При цьому у Державній міграційній службі наголошують, що громадяни України, які оплатили адміністративні послуги та подали заяви для оформлення документів до 31 березня отримають документи ще за старою ціною.

Однак ті, хто оплатив адмінпослуги до 31 березня, але заяву для оформлення документів ще не подавав, вимушені будуть здійснити доплату вже за новими тарифами.

Нагадаємо також, що Кабмін дозволив студентам до 22 років виїздити за кордон. Щоправда за певних умов.

Будьте першим, хто прокоментував "З 1 квітня в Україні подорожчала вартість оформлення паспорта громадянина для виїзду за кордон"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*