З 1 лютого в Україні зміниться порядок виплат військовослужбовцям

З 1 лютого порядок нарахування виплат додаткової грошової винагороди військовослужбовцям буде змінено. Щоправда це стосуватиметься лише військових, які перебувають поза зоною бойових дій. Про це повідомили у Міністерстві оборони України.

Віднині виплати безпосередньо залежатимуть від районів перебування військовослужбовців, а також складності та специфіки бойових чи спеціальних завдань, які вони виконують.

При цьому розмір додаткової грошової винагороди бійцям, які беруть безпосередню участь у бойових діях, і надалі становитиме 100 тисяч на місяць. Такі ж суми отримуватимуть і сім`ї полонених та зниклих безвісти.

Водночас додаткову виплату у сумі 30 тисяч грн скасують для тилових підрозділів та військовослужбовців, які перебувають поза зоною бойових дій. А для військових, які виконують завдання сході, півдні та півночі країни вони і надалі будуть збережені.

Разом з тим, з 1 лютого військовослужбовцям буде збільшено розмір місячної зарплатні. Передбачається, що мінімальний рівень для ЗСУ, Нацгвардії та Держприкордонної служби становитиме не менше ніж 20 100 гривень., а для осіб рядового і начальницького складу ДСНС та Нацполіції – не менше ніж 17 тисяч гривень.

Нагадаємо також, що підприємців, які готують гаряче харчування в школах Житомира звільнили від сплати за комуналку.

Будьте першим, хто прокоментував "З 1 лютого в Україні зміниться порядок виплат військовослужбовцям"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*