З 1 липня розрахуватися готівкою у громадському транспорті Житомира буде не можливо: у місті вже тестують разові квитки з QR- кодом

З 1 липня розрахуватися готівкою у громадському транспорті Житомира буде не можливо: у місті вже тестують разові квитки з QR- кодом

З 1 липня у громадському транспорті Житомира готівковий розрахунок замінять на безготівковий. Про це заявили у Житомирській міській раді.

Тобто оплатити поїздку можна буде за допомогою транспортної картки, банківської картки, пільгової або ж разових квитків з QR- кодом, які відсьогодні, з 21 червня, можна придбати у терміналах.

За твердженням Житомирської міськради, квитки з QR- кодом діятимуть в усьому міському громадському транспорті. Придбати в терміналах можна тільки два квитка. Вартість одного — 15 грн. При цьому решти термінал не видає, однак за необхідності її можна отримати в офісі СitiСard за умови пред`явлення придбаних квитків та чеків, де зазначена потрібна сума решти.

При цьому на випадок блекауту – у громадському транспорті діятиме тільки транспортна картка. Ті, хто не має такої картки скористатися транспортом під час блекауту не зможуть. Тож у міськраді закликають придбати транспортну картку заздалегідь, щоб у майбутньому уникнути незручностей при оплаті проїзду.

Цікаво, що при цьому у приміських маршрутках, як то 126,108,121, 147 та інші, і надалі можна буде розраховуватися готівкою.

Будьте першим, хто прокоментував "З 1 липня розрахуватися готівкою у громадському транспорті Житомира буде не можливо: у місті вже тестують разові квитки з QR- кодом"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*