З 1 листопада комунальних платежів у житомирян побільшає

З 1 листопада комунальних платежів у житомирян побільшає

З 1 листопада мешканці Житомирської ТГ отримають додаткові платіжки. Відтепер з житомирян збиратимуть плату за збір, переробку та захоронення твердих побутових відходів.

“Захоронення охоплює відходи, які не підлягають переробці, включаючи будівельні і великогабаритні відходи. Якщо врахувати, що раніше наша платіжка за послуги із відходами складала близько 30-34 гривень на особу щомісяця, то тепер до цього додається вартість переробки відходів. Орієнтовно, я думаю, ця сума становитиме близько 10 гривень”,

– повідомив телеканалу “Суспільне Житомир” інженер комунального автотранспортного підприємства 0628 Андрій Кудак.

На сьогодні на полігоні твердих побутових відходів у Житомирі вже накопичено близько 16 мільйонів кубометрів побутових відходів. При цьому великогабаритні і ремонтні побутові відходи інадалі звозитимуться сюди. Лише тверді побутові відходи будуть спрямовуватися на завод для подальшої переробки.

Наразі ж основним завданням міської влади є встановлення станції дегазації полігону, станції очистки фільтрату та огорожі на Житомирському полігоні, інакше, у відповідності до нового законодавства, його доведеться закрити.

Нагадаємо також, що Житомирське сміттєзвалище продовжує забруднювати річку.

Будьте першим, хто прокоментував "З 1 листопада комунальних платежів у житомирян побільшає"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*