З 1 травня триває призначення субсидій на неопалювальний сезон

До уваги всіх одержувачів субсидії: наразі органи соціального захисту розглядають призначення субсидії на неопалювальний сезон, а саме з 1 травня по 30 вересня. Оформлення компенсації на оплату житлово-комунальних послуг на опалювальний сезон, з 1 жовтня по 30 квітня, розпочнеться з жовтня поточного року.

За інформацією департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської ОДА, після закінчення строку отримання житлової субсидії органи соціального захисту населення самостійно здійснюють призначення житлової субсидії на наступний строк для домогосподарств, які отримували житлову субсидію у попередньому сезоні.

На неопалювальний сезон компенсацію розраховуватимуть на основі доходів громадян, отриманих у ІІІ-ІV кварталах 2018 року. 

Повторно звернутися із заявою та декларацією про доходи у травні до органу соціального захисту населення необхідно:

– орендарям житла;

– внутрішньо переміщеним особам;

– тим домогосподарствам, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб;

– тим домогосподарствам, у складі яких є непрацюючі особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати і за них не сплачується єдиний соціальний внесок.

Зазначимо, що протягом місяця обов’язковим є звернення одержувачів субсидії до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення у разі виникнення обставин, які можуть вплинути на отримання житлової субсидії. Зокрема у випадках:

– змін у складі осіб, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні/будинку;

– змін в переліку отримуваних житлово-комунальних послуг;

– придбання майна, товарів або оплата послуг на суму, що перевищує 50 тис. грн;

– заборгованість понад три місяці за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів.

У випадках несвоєчасного повідомлення про зазначені зміни громадянам може бути відмовлено в подальшому нарахуванні субсидії.

Нагадаємо, що з 1 травня житомиряни сплачуватимуть за тепло та воду за новою схемою.

Будьте першим, хто прокоментував "З 1 травня триває призначення субсидій на неопалювальний сезон"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*