З 24 січня на «президентську» тисячу пенсіонери зможуть придбати ліки

З 24 січня українці віком понад 60 років зможуть витратити 1000 гривень, отримані у рамках програми єПідтримка за повний курс вакцинації від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.

Відповідну постанову ухвалив Кабінет Міністрів України.

«Уряд надав можливість людям віком від 60 років спрямувати кошти за отримання базового курсу щеплень від коронавірусної хвороби на придбання ліків. Саме ця вікова категорія є групою ризику та має супутні хронічні захворювання, які потребують придбання додаткових лікарських засобів. Тепер їх можна придбати за рахунок коштів єПідтримки».

зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Придбати ліки вакциновані пенсіонери зможуть як фізично, так і онлайн. При цьому банки перевірятимуть вік людини саме у момент проведення платежу, незалежно від того коли саме вона оформила картку. Головне, щоб на момент купівлі ліків їй вже виповнилося 60 років.

Купити можна буде будь-які лікарські засоби, дозволені для застосування в Україні, як за рецептом лікаря, так і без нього..Однак за кошти єПідтримки не можливо буде придбати в аптеці дієтичні добавки, косметичні засоби чи медприлади, доступні будуть виключно лікарські засоби.

Щоб скористатися «ковідною» тисячею необхідно спочатку оформити спеціальну картку «єПідтримка» в одному з банків-партнерів. При цьому варто зауважити, що витратити кошти можна лише протягом чотирьох місяців. Невикористана сума буде повернена до державного бюджету.

Будьте першим, хто прокоментував "З 24 січня на «президентську» тисячу пенсіонери зможуть придбати ліки"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*