З бюджету Житомира підприємцям збираються виплатити більше 4 млн грн

Житомирська міська рада вирішила підтримати фізосіб-підприємців у період пандемії COVID-19 й виплатити 2 145 особам одноразову допомогу по 2 тис грн. Відповідне рішення сьогодні, 30 червня, підтримали члени виконавчого комітету ЖМР. 

“Порядок виплат було розроблено відповідно до порядку виплат з державного бюджету, що був затверджений постановою Кабміну №328 від 7.04.2021. Розмір допомоги з місцевого бюджету складає 2 тис грн. Виплата відбудеться один раз на рік цього року”, – розповіла директорка департаменту економічного розвитку міської ради Вікторія Сичова.

У міськраді також пояснили, що ніяких додаткових документів чи заяв не потрібно нести – виплати відбудуться автоматично через Дію.

“Жодних додаткових заяв чи документів для здійснення виплати з місцевого бюджету подавати не потрібно. Всі дані вже було отримано засобами захищеного зв’язку від Житомирської обласної адміністрації. Зараз ми відпрацювали перелік фізичних осіб, які отримали від ОДА. Загальна кількість складає 2 145 підприємців. На наступний виконком ми затверджуємо перелік осіб, які отримали виплату з бюджету. Це буде проведено автоматично. Всі списки верифіковані, кожна людина перевірена. Але ми наголошуємо, що маємо право виплачувати виключно тим фізособам-підприємцям, які зайшли через Дію. Тобто, якщо хтось не отримав, то значить Дія не підтвердила, що дана особа підпадає під критерії виплат”, – пояснила перша заступниця міського голови Світлана Ольшанська.

Загалом на підтримку ФОПів з міського бюджету буде виділено 4 млн 290 тис грн.

 

Будьте першим, хто прокоментував "З бюджету Житомира підприємцям збираються виплатити більше 4 млн грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*