З готелю «Житомир» виселять 88 переселенців з Донбасу

З готелю Житомир міська влада хоче виселити 88 переселенців, які проживають там з 2014 року. Таке рішення житомирська влада ухвалила через продаж готелю з аукціону. Переселенці зможуть проживати у готелі до тих пір, поки триває процес підготовки до електронного аукціону. Про це повідомили у прес-службі міської ради.

«Житомир допомагав переселенцям як міг. Допомогу їм надавали і окремі громадяни, і міська рада, яка організовувала безкоштовні обіди та відшкодовувала витрати на комунальні послуги», – сказала Вікторія Краснопір.

У зв’язку з приватизацією майнового комплексу готелю «Житомир» усім внутрішньо переміщеним особам, які проживають в готелі, влада міста запропонує інші варіанти переселення. Зараз питання щодо переміщення переселенців детально опрацьовують з урахуванням складу та особливостей кожної родини.

«Ми знаємо, скільки і яких представників пільгових категорій зараз проживає у готелі. Кожна родина має свій матеріальний рівень. У зв’язку з продажем готелю спроможним родинам запропонували знайти нове житло самостійно. Тим, хто не має змоги це зробити, ми запропонуємо переміщення до гуртожитків. Як варіант, ми розглядаємо виділення бюджетних коштів для підтримки родин при самостійному виборі місця проживання», – пояснила заступниця міського голови.

Також вона зазначила, що єдиний в місті комунальний готель «Житомир» відданий під проживання переселенців з 2014 року.

Будьте першим, хто прокоментував "З готелю «Житомир» виселять 88 переселенців з Донбасу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*