З квітня з Житомира до Одеси щодня курсуватиме поїзд | Times ZT

З квітня з Житомира до Одеси щодня курсуватиме поїзд

З квітня поточного року житомиряни зможуть легко дістатися  до найколоритнішого міста країни — Одеси. Як повідомляє на своєму офіційному сайті Укрзалізниця, з 31 березня планується запуск поїзду № 247/248 Житомир — Одеса. Він складатиметься з вагонів різних класів та курсуватиме щоденно.

Зі станції Житомир поїзд вирушатиме о 23:15 та прибуватиме до Одеси о 09:33. У зворотному напрямку відправлення о 12:35, прибуття до нашого міста о 22:07.

“Поїзд зупинятиметься на станціях Бердичів, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Гнівань, Жмеринка-Пасажирська, Рахни, Вапнярка, Крижопіль, Кодима та Подільськ.

Завдяки запуску цього поїзда буде значно покращена логістика для мешканців Житомира, які відтепер матимуть пряме залізничне сполучення з південними регіонами”, – повідомляють в Укрзалізниці.

Зручний розклад дозволить за необхідності дістатися до великого залізничного вузла — станції Жмеринка, де є можливість незабаром пересісти на поїзди до Львова, Ужгорода, Кам’янець-Подільського, Хмельницького тощо.

Вартість проїзду варіюватиметься в залежності від дня тижня та календарного періоду. Запланована ціна квитків у плацкартному вагоні — від 175 грн, у купейному — від 380 грн, у вагоні люкс — від 758 грн. Квитки продаватимуться в залізничних касах. Окрім того пасажири матимуть можливість придбати їх в системі онлайн-продажу.

  • 28
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "З квітня з Житомира до Одеси щодня курсуватиме поїзд"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*